Donanımı düşük olmasına rağmen neden iPhone?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
2 yıldır GM Discovery kullanıyorum hiç bir sıkıntısını görmedim. Geri tuşuna alışırsan iPhone 1 hafta zor geliyor sonra kullanımı gayet kolay.:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Nereden geliyor bu Apple, IOS düşmanlığı? Ayrıca söylediklerin o kadar desteksiz ki. Kapalı kutu falan mış mış mış... Herkes yazılımcı mı olacak? Bir Android kullanıcısı olarak IOS yazılımının ve güvenliğinin her zaman bir numara olduğunu biliyorum. Her şey kusursuz olacak diye bir şey yoktur. Ayrıca insanlar iPhone'yi belkide "kapalı kutu" olduğu için seviyordur. Koca Apple'ı bu şekilde eleştirmek sana mı düşer?

Artık tek tarafı gösteren, diğer tarafları karanlıkta bırakan gözlükleri çıkarın.

Mış muş... asıl sen kendini kandır. 220000 iCloud hesabının şifresi çalındı hala uyu.

İftira atma android sadece SAMSUNG'ta çok ram kullanıyor. Diğer hiç bir markada ram kullanımı çok değil. 512Mb ram ile bile sorunsuz çalışan android cihaz var.
Bunu "Intel işlemciler AMD işlemcilerden daha fazla ısınıyor" diyen arkadaşımız söylüyor.

Çünkü iPhone'nun yazılımları telefonun özelliklerini tam kapasitede kullanılmasını sağlamak üzere yazılıyor. Bu nedenle herhangi bir sorunla karşılaşmanız güçleşiyor. Bu da daha rahat bir telefon kullanımı sunuyor kullanıcılara.

Bunu "Intel işlemciler AMD işlemcilerden daha fazla ısınıyor" diyen arkadaşımız söylüyor.
INTEL ısınmasa bu videolar olmazdı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hadi bunuda inkar et. IHS altındaki termal macunun adiliğinden ısınan tek işlemci INTEL.

Çok mantıksız düşünüyorsun. Bana eski mimarileri atıp örnek gösterme. Mantıksal olarak işlemcinin ısınması ne kadar güç çektiği ile doğrudan orantılıdır. AMD'nin en yeni işlemci 9590'ın 220W TDP değeri var. Ama Skylake 6700K 95w TDP değerine sahip.Bunu en basit fizik derslerinde bile duyabilirsin. Ama gelmiş AMD fanboyluğu yapıyorsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bizzat Technopat testleri. 12:11'den sonra izleyebilirsin.

Daha fazla videoyu Technopat'ın Youtube sayfasından bulabilirsin.3 senelik videolar ile bu işler yürümüyor.

Çok mantıksız düşünüyorsun. Bana eski mimarileri atıp örnek gösterme. Mantıksal olarak işlemcinin ısınması ne kadar güç çektiği ile doğrudan orantılıdır. AMD'nin en yeni işlemci 9590'ın 220W TDP değeri var. Ama Skylake 6700K 95w TDP değerine sahip.Bunu en basit fizik derslerinde bile duyabilirsin. Ama gelmiş AMD fanboyluğu yapıyorsun.

Bizzat Technopat testleri. 12:11'den sonra izleyebilirsin.

Daha fazla videoyu Technopat'ın Youtube sayfasından bulabilirsin.3 senelik videolar ile bu işler yürümüyor.
Asıl mantıksız düşünen sensin sanki maaşlı avukatı gibi intel ve Apple savunması yapman ne oluyor?

Yanlış bilgilendirme yapan adama cevabını veririm. Kimsenin burada kimseyi yanlış bilgilendirme hakkı yok. Yanlış konuşuyorsun. Bundan sonra seni takip ediyorum. Daha fazla yanlış bilgilendirmelere müsaade etmeyeceğim. Ben kanıtlarla konuşurken sen anca bana laf atabiliyorsun. Mantıksız ne hareketimi gördün?

Yanlış bilgilendirme yapan adama cevabını veririm. Kimsenin burada kimseyi yanlış bilgilendirme hakkı yok. Yanlış konuşuyorsun. Bundan sonra seni takip ediyorum. Daha fazla yanlış bilgilendirmelere müsaade etmeyeceğim. Ben kanıtlarla konuşurken sen anca bana laf atabiliyorsun. Mantıksız ne hareketimi gördün?
Yanlış bilgi veren sensin. Boş kanıtlarla kimseyi kandıramazsın.

INTEL ısınmasa bu videolar olmazdı.
hadi bunuda inkar et. IHS altındaki termal macunun adiliğinden ısınan tek işlemci INTEL.
Haswell Refresh bu sorunu çözeli 1 yıl oluyor....

İmzanız silindi ve 43. kural gereği 1 hafta uzaklaştırıldınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı