Donanımına göre veya Türkiye'deki fiyatına göre daha uygun olan ürünler

Ramazan Ö

Hectopat
Merhaba. Bugün gördüğüm donanımına veya Türkiye'deki fiyatına göre uygun olan ürünleri paylaşacağım. Ekran kartları ve gaming laptoplar var.

Bazılarının stoğu azdı, umarım bitmemislerdir. Bazıları da ilerleyen zamanlarda stoğa girecek.

Son düzenleme:
Merhaba. Bugün gördüğüm donanımına veya Türkiye'deki fiyatına göre uygun olan ürünleri paylaşacağım. Ekran kartları ve gaming laptoplar var.

Bazılarının stoğu azdı, umarım bitmemislerdir. Bazıları da ilerleyen zamanlarda stoğa girecek.
GIGABYTE laptopları iyi mi?

@217099 hocam, evet. Japonya'dakiler daha ucuz olabiliyor ama hem hesap banlamaları olsun, hem de para biriminden ve şu olaydan dolayı pek bulaşmıyorum oraya :D

@Yiğit KAMURAY hocam, sitesine bir bakmalı. Tahminimce vardır.

@Silinen üye hocam, @T129Atak hocam bayağı memnun sanırım. İncelemesini eklerim birazdan.

O Triton neymiş öyle be... :)
Ama çok da hoş durmuyor mu? 😍

@217099 hocam, evet. Japonya'dakiler daha ucuz olabiliyor ama hem hesap banlamaları olsun, hem de para biriminden ve şu olaydan dolayı pek bulaşmıyorum oraya :D

@Silinen üye hocam, @T129Atak hocam bayağı memnun sanırım. İncelemesini eklerim birazdan.

Bu laptop vergilerle beraber mi 19.220 TL oluyor? Ve eğer böyleyse bu fiyata iyi midir sizce?

Bebek gibi duruyor, iyi yapmışlar şuan Legion 5 Pro ve bu bence en iyi duran modeller.

Yeni konular

Geri
Yukarı