Dondurulan Instagram Hesabını Açma

Ilgaz Bey

Hectopat
Daha fazla  
Geçen sene İnstagram hesabımı dondurdum ve bir daha açamadım, kullanıcı adımı unuttum ne yazdıysam olmadı. Şifre yenileme gönderiyorum ama mail hesabı bulunamadı diyor. İnstagram'a bir şekilde ulaşmıştım bana kod vermişti bu resimle beraber resmini çek gönder diyorlardı. Yaptım ama olmadı bilemiyorum şimdi. İnstagram kullanıcı adı ve şifremi yenilemenin bir yolu var mı? aylardır denemediğim yol kalmadı. İçinde arşivim var, çevrem var şimdi herkesi tek tek ekleyemem. Varsa çözüm önerisi olan yapabilirsek çok sevinirim.

Tüm mail adreslerini gez, mail içerisinde Instagram tarafından gönderilen bir mail var mı kontrol et içerisinde kullanıcı adın mutlaka vardır.

Tüm mail adreslerini gez, mail içerisinde Instagram tarafından gönderilen bir mail var mı kontrol et içerisinde kullanıcı adın mutlaka vardır.
Maillere baktım, didik didik araştırdım ama ne bir nick'e nede başka bir şeye ulaşamadım. İnstagram bu saçmalıkla ne yapmaya çalışmış bir fikrim yok. Yeni bir tane açmaktan başka çarem kalmadı sadece arşiv için üzüldüm.

hocam kişisel 20K takipçili hesabımı dondurdum. yaklaşık 1 sene oldu umarım aynı sorunum olmaz :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı