Çözüldü Don't Starve Together açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

YavuzKyr

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben Steam indirimlerinde Don't Starve Together aldım lakin oyunu indirip defalarca dosya kontrolünü yapmama rağmen açılmıyor. "Oyna" tuşuna basıyorum Steam'de oyunda olarak gözüküyorum, ama önüme ne bir şey geliyor, ne de başka bir şey. 2 saniye sonrada Steam'da çevrimiçi olarak gözüküyorum. Oyunun klasörünün içindeki vcredist dosyasını kurdum lakin DirectX'i kurmaya gelince hata veriyor. Log dosyası için C:\Windows\DirectX klasörüne bakmaya gidince klasörün bile olmadığını görüyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Sistem özelliklerim:
NVIDIA RTX 2070.
32 GB RAM.
Intel i7 10750H.
Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Ben Steam indirimlerinde Don't Starve Together aldım lakin oyunu indirip defalarca dosya kontrolünü yapmama rağmen açılmıyor. "Oyna" tuşuna basıyorum Steam'de oyunda olarak gözüküyorum, ama önüme ne bir şey geliyor, ne de başka bir şey. 2 saniye sonrada Steam'da çevrimiçi olarak gözüküyorum. Oyunun klasörünün içindeki vcredist dosyasını kurdum lakin DirectX'i kurmaya gelince hata veriyor. Log dosyası için C:\Windows\DirectX klasörüne bakmaya gidince klasörün bile olmadığını görüyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Sistem özelliklerim:
NVIDIA RTX 2070.
32 GB RAM.
Intel i7 10750H.
Şimdiden hepinize teşekkür ederim.
@YavuzKyr Dostum gördüğüm kadarıyla sorunu çözmüşsün discord vs. iletişim kurabileceğimiz bir şeyin varsa bir yardımcı olabilir misin?

@YavuzKyr Dostum gördüğüm kadarıyla sorunu çözmüşsün discord vs. iletişim kurabileceğimiz bir şeyin varsa bir yardımcı olabilir misin?

Uzun zaman olduğu için çözümü tam olarak hatırlamıyorum lakin konuya yazdım. Eğer bu çözümü deneyip de yapamazsanız kendi konunuzu açmanızı tavsiye ederim benden çok daha bilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı