Don't Starve Together gifti 2 adet oyun mu?

SiyahPassat

Kilopat
Makaleler
3
Ben oyunu direkt gift yolu ile birisine yollasam onun envanterine 2 adet oyun mu gidecek?

Normalde alınca 1 sana bir de envanterine geliyor. Ben bunu gift olarak atacağım direkt. O zaman karşıdakine 2 adet gitmesi gerekiyor fakat emin değilim. Gider mi?

2-3 yıl önce aldığımda 1 tanede gift hediye vermişti arkadaşla oynamak için hala devam ediyor diye biliyorum.

Ben oyunu direkt gift yolu ile birisine yollasam onun envanterine 2 adet oyun mu gidecek?

Normalde alınca 1 sana bir de envanterine geliyor. Ben bunu gift olarak atacağım direkt. O zaman karşıdakine 2 adet gitmesi gerekiyor fakat emin değilim. Gider mi?
Hayır öyle olunca gitmiyor diye biliyorum fakat denemekten zarar gelmez.
Onu mu sordum?

Ben oyunu satın almayacağım. Direkt gift olarak atacağım. Yani "Oyun bana değil arkadaşıma 2 adet geçecek mi?" diye soruyorum.
Haa evet tamam evet arkadaşına gidiyor oyun ve envanterine bir tanede kopyası düşüyor. Bende sen oyunu aldın düşen kopyayı arkadaşına vereceksin sandım.

Hayır öyle olunca gitmiyor diye biliyorum fakat denemekten zarar gelmez.

Haa evet tamam evet arkadaşına gidiyor oyun ve envanterine bir tanede kopyası düşüyor. Bende sen oyunu aldın düşen kopyayı arkadaşına vereceksin sandım.

Emin misiniz?

Dediğim gibi oyunu direkt hediye atacağım. Benim envanterime gelmeden karşıdakine 2 tane Don't Starve gitmesi gerek.

Geri
Yukarı