Don't Starve Together İncelemesi

EmreLds

Kilopat
Makaleler
5
Selam! Bugün bir oyun incelemesi yapacağım inceleceğim oyun Don't Starve Together olacak. Aslında oyun bilindik bir oyun ama kendi fikirlerimide yazmak istedim. İlk olarak şünü söyleyeyim oyunu arkadaşlarınızla oynayın öyle herkese açık sunucu kurarsanız muhtemelen basenizi bozacak kişiler gelecek ve bütün oyun zevkinizi yerle bir edecek. Yani oyunu alacaksanız kesinlikle oynayacak arkadaşınız olsun tek kişilikte sarmıyor oyun. :) oyun şu andaki hayatta kalma oyunlarına kıyasla aslında zevkli evet yanlış duymadınız zevkli. Ne Minecraft gibi 1 saat oynayıp sıkılıyorsunuz ne de başka oyunlar gibi hayatınızı veriyorsunuz oyun tam arkadaşlarla 1-2 günde bir 2-3 saat oynamalık bir oyun. :) oyundaki kış için hazırlık değişik yaratıklar akşam olan korkunç şeyler oyuna bir zevk katıyor diyebilirim. Oyunun grafikleri iyi değil aslında bu tarz üsten bakışlı hayatta kalma oyunlarının grafiklerinin hepsi böyle olmalı aşırı derece iyi grafikler bazen soğutuyor nedense. Oyunda aslında tam bug mı bilmiyorum ama yürüyen ağaçlar olurya onlardan birini bana saldırtmadan basemde bırakmıştım ondan sonra gelen büyük canavar olurya onla kapıştırmıştım. :D en sonda yaratığı kestim. Oyun böyle bir Save'i uzun süre boyunca oynanacak gibi değil belli birşeyden sonra insana sıfırdan başlama isteği geliyor neden bilmiyorum. Benim oyuna puanım 7/10 daha detaylı inceleme yapmak isterdim ama oyunu çok fazla oynamadım 20 saatim falam var. Bu arada beni forumda artık oyun incelemelerinde görebilirsiniz. İyi oyunlar dilerim. Oyunu alma linkini vereyim 24 TL bayağı ucuz bir oyun indirimlerdede alınabilir şimdi de. Don't Starve Together on Steam ben olsam şimdi alırım 10 TL indirim için beklemek değmez.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı