Don't Starve Together Online girilmiyor

Bzest

Hectopat
Daha fazla  
Oyunu Steam'den aldım ama oyuna girince offline devam et diyor. Online kısmına giremiyorum.

Dosya Ekleri

• 16129595494232570254567185368077.jpg
    16129595494232570254567185368077.jpg
    88,3 KB · Görüntüleme: 103
Seçim yapmasam bile otomatik olarak offline olarak giriş yapıyor.

Doğrulamayı nasıl yapacağım ve hiç bilgisayardan VPN kullanmadım anlatırsanız denerim.

Steam>kütüphane>oyuna sağ tık>dosya ile ilgili bir ayar var ona basın>yerel dosyaları doğrulaya basın.
VPN başka ülkelerin sunucularına bağlanır ve ülkemiz de yasaklı olan siteler tarzı yerlere erişim sağlar. Net'e ücretsiz VPN'ler yazarsanız. VPN uygulaması bulabilirsiniz. Gerisini anlarsınız zaten.

2 dakika bekleyin olmaz ise ilk doğrulama yapın en son çözüm olarak VPN ile girmeyi deneyin genelde oluyor.

Doğrulamayı nasıl yapacağım ve hiç bilgisayardan VPN kullanmadım anlatırsanız denerim.

Kütüphanenizde oyuna sağ tıklayın. Özellikler > yerel dosyalar kısmından bütünlüğünü doğrulayın.

Steam>kütüphane>oyuna sağ tık>dosya ile ilgili bir ayar var ona basın>yerel dosyaları doğrulaya basın.
VPN başka ülkelerin sunucularına bağlanır ve ülkemiz de yasaklı olan siteler tarzı yerlere erişim sağlar. Net'e ücretsiz VPN'ler yazarsanız. VPN uygulaması bulabilirsiniz. Gerisini anlarsınız zaten.

Teşekkür ederim şu an evden çıktım akşam dediğinizi yapacağım olmazsa tekrar geri dönüş yaparım.

Yeni konular

Geri
Yukarı