Don't Starve Together'da Açlık ve Akıl Sağlığı Sorunu

Sarp Demir

Hectopat
Daha fazla  
Bir arkadaşımla geçenlerde Don't Starve Together'ı aldık. Oyunda bilim açısından falan gelişebiliyoruz da sürekli açlık ve akıl sağlığı sıkıntısı çekiyoruz. Akıl sağlığımız düştü diye uzaklara yürüyoruz. Birazcık akıl sağlığımız yükseliyor. Bu sefer de acıkıyoruz sonra yemek bulurken yine akıl sağlığı düşüyor çiçek toplamaya gidiyoruz bu sefer acıkıyoruz gemi falan yapalım diyoruz ikisi de hemen düşüyor. Şu anki oynadığımız dünya en çok geliştiğimiz dünya ama tüm sağlık değerlerimiz düşük. Artık bu çok sıkmaya başladı. Akıl sağlığı ve açlık sorununa nasıl bir çözüm bulabiliriz?

Bir arkadaşımla geçenlerde Don't Starve Together'ı aldık. Oyunda bilim açısından falan gelişebiliyoruz da sürekli açlık ve akıl sağlığı sıkıntısı çekiyoruz. Akıl sağlığımız düştü diye uzaklara yürüyoruz. Birazcık akıl sağlığımız yükseliyor. Bu sefer de acıkıyoruz sonra yemek bulurken yine akıl sağlığı düşüyor çiçek toplamaya gidiyoruz bu sefer acıkıyoruz gemi falan yapalım diyoruz ikisi de hemen düşüyor. Şu anki oynadığımız dünya en çok geliştiğimiz dünya ama tüm sağlık değerlerimiz düşük. Artık bu çok sıkmaya başladı. Akıl sağlığı ve açlık sorununa nasıl bir çözüm bulabiliriz?

Açlık çekmemek için yanına yemek almayı dene :) Zihin olayı için de çiçekten taç yap. Tak sürekli akıl sağlığı yükselecektir.

Çiçeklerle etkileşim kurabilirsin. Tam hatırlamıyorum ama çiçekten taç yapabiliyordun, ya da elinde çiçek tutman ya da bir şekilde çiçekleri yerden toplaman, akıl sağlığının dengede tutulmasını sağlayabilir.

Arıcılığa yönelebilirsiniz. Hem sınırsız yemek(4 günde bir çıkar), hem de arılar için koyacağınız çiçekleri zor anlarda kullanabilirsiniz, böylece evinize daha çok yatırım yapabilirsiniz. Bir de topladığınız ürünleri yemeğe çevirin cebinizde tutmak yerine.

Bu arada 2 senedir girmedim oyuna, online moda şu adalı dlc mi geldi, gemi yapıyoruz demişsinde ondan sordum.

Bu arada 2 senedir girmedim oyuna, online moda şu adalı dlc mi geldi, gemi yapıyoruz demişsinde ondan sordum.
DLC falan geldi mi bilmiyorum ama Think Tank makinesiyle bot falan yapabiliyoruz. Gemi deyince biraz büyük bir şey gibi oldu ama yuvarlak bir tahta üzerine yelken, çapa vb. şeyler koyabiliyoruz. Kürek falan çekerek ilerleyebiliyorsun ama daha fazlasını bilmiyorum.

DLC falan geldi mi bilmiyorum ama Think Tank makinesiyle bot falan yapabiliyoruz. Gemi deyince biraz büyük bir şey gibi oldu ama yuvarlak bir tahta üzerine yelken, çapa vb. şeyler koyabiliyoruz. Kürek falan çekerek ilerleyebiliyorsun ama daha fazlasını bilmiyorum.
Shipwreck modu diye online olmayan bir mod vardı, o gelmiş online'a. Eskiden sadece düz ada vardı denize açılamıyordunuz. Oyunda 100 saatim aynı modda geçti, yeniden başlama zamanı gelmiş belli ki.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı