dood.watch bağlantısına Kasperky üzerinden izin verildi

Loveless

Hectopat
Arkadaşlar merhabalar, bugün bir sitede gezinirken bir videoyu izlemek istedim, video ''dood.watch'' bağlantısı üzerine kayıtlıydı, ve videoyu açmaya çalışınca önce bilgisayarıma Kaspersky'dan bu ''dood.watch'' tarafından gelecek olan bir indirmenin engellendiğine dair uyarı geldi, video kısmında ise sitenin güvensiz olduğunu söyledi, ben de yine de izlemek için ''yine de devam et'' seçeneğini seçtim, bu sefer de ''indirmeye izin verildi'' uyarısı geldi, daha sonra ise videoyu kapatıp vazgeçtim, ayarın değiştiğinden emin olmak için tekrardan videoyu açtım ve bu sefer hiç sormadan direkt ''indirmeye izin verildi'' uyarısı verip videoyu açtı, bildirimlere ve rapora baktığımda ise bu siteye verdiğim izni kaldırmak için herhangi bir ayar bulamadım, ayrıca herhangi bir dosya da inmedi fakat yine de güvensiz bulunan bir siteye izin vermek istemiyorum. Bu izni nasıl kaldırabilir, ve herhangi bir tehdit olup olmadığına nasıl bakabilirim? Yardım edebilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence bir çerezlerinizi sıfırlayın virüs taraması yaptıysan sıkıntı yoktur ayrıca google>ayarlar>gizlilik ve güvenlik>site ayarlarından izin verdiysen kaldır.

Bu arada Google'ın ayarlarından gizlilik ve güvenliğe girip güvenlik kontrolü de yapabilirsin.

Bence bir çerezlerinizi sıfırlayın virüs taraması yaptıysan sıkıntı yoktur ayrıca google>ayarlar>gizlilik ve güvenlik>site ayarlarından izin verdiysen kaldır.

Bu arada Google'ın ayarlarından gizlilik ve güvenliğe girip güvenlik kontrolü de yapabilirsin.

Hocam güvenlik kontrolü yaptım herhangi bir sorun çıkmadı, site ayarlarında da bu siteyle ilgili bir ayar yok, uyarıyı Kaspersky yaptığı için izin tamamen Kaspersky'a bağlı sanırım.

Hocam güvenlik kontrolü yaptım herhangi bir sorun çıkmadı, site ayarlarında da bu siteyle ilgili bir ayar yok, uyarıyı Kaspersky yaptığı için izin tamamen Kaspersky'a bağlı sanırım.

Sıkıntı yoktur o zaman için rahat olsun istiyorsan uzantılara Malwarebytes web guard kurabilirsin.

Geri
Yukarı