Doogee BL12000 Pro telefon +80 dereceye çıkıp kapanıyor

HayalPeresTR3402

Hectopat
Daha fazla  
3 gündür bu sorunla uğraşıyorum bir çözüm bulamadım, yardım edin. Sorunum şöyle, Doogee BL12000 Pro telefonuma evvelden rootlamıştım, TWRP de yükledim hiçbir sorun olmadı ama 3 gün önce yüklediğim uygulama sanıyorum ki bu soruna sebep oldu, telefon aşırı ısınıp kapandı ve kapalı olsa dahi ısınmaya devam ediyordu. Ben bataryayı çıkarana kadar, bataryayı taktığım an power tuşuna basmasam bile ısınmaya başlıyor, ben de bataryayı takıp hemen recoverye girdim "wipe dalvik format" yaptım ama nafile. Sonra SD cardı çıkarıp her şeyi format yaptım yine nafile, geriye bir tek boot kalıyor, TWRP. Onu da formatlamak istiyorum fakat SP Flash Tool telefonu görmüyor, ne yaptıysam görmüyor, başka telefonu tamamen nasıl formatlarım bilmiyorum. TWRP'de iken öyle bir yol var mı bilmiyorum, bakındım ama bulamadım, lütfen bir el atın. Nasıl düzelticem? Bataryada bir sorun yok şarj adaptörü filan orijinal onları sormayın, sorun yüksek ihtimal bootta virüs bulaştığını düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı