Doom 3 korkunç mu?

Neden korktuğuna bağlı. Jumpscare 'dan mı yoksa yaratık görmekten mi? Oyunda nerede ise hiç jumpscare yok fakat başından sonuna kadar sürekli yaratık görüyorsun. Aksiyon oyunu zaten. Metin okuma ya da Amnesia tipi atmosfer hiç yok.

Neden korktuğuna bağlı. Jumpscare'dan mı yoksa yaratık görmekten mi? Oyunda nerede ise hiç jumpscare yok fakat başından sonuna kadar sürekli yaratık görüyorsun.

Bazı yaratıklar bana çok korkunç geldi ayrıca oyunun karanlık temasıda bana korkunç geldi.
Bu sana bağlı sana korkunç gelir bize gelmez bu nasıl soru?

12 yaşındaki bir çocuğa göre korkunç mu?

Bazı yaratıklar bana çok korkunç geldi ayrıca oyunun karanlık teması da bana korkunç geldi.

O kadar korkunç bir oyun değil. Tabii gerçekten altınıza edebileceğiniz bir korku oyunu görmediyseniz. O yaratıklara alışırsınız problem değil. Çok karanlık geliyorsa parlaklığı yükseltebilirsiniz.

Bazı yaratıklar bana çok korkunç geldi ayrıca oyunun karanlık temasıda bana korkunç geldi.

12 yaşındaki bir çocuğa göre korkunç mu?
Yaşa göre bunu belirleyemeyiz. Kimi 12 yaşında ki çocuk gider resident evil serisini korkmadan bitirir. Kimisi de daha oyunun ilk başın da alt+F4. Eğer temasından korkuyorsan oynamanı tavsiye etmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı