Doom Eternal 80 TL'ye alınır mı?

itobaslolol

Decapat
Daha fazla  
Doom Eternal alacağım 80 TL tabii parasına değer mi bilmiyorum eğer değmez diyorsanız normal 2016 Doom alacağım ne düşünüyorsunuz?

Ayrıca 1650 4 GB sahibiyim iyi işletirmi oyunumu 60 FPS yeterli.

Doom Eternal alacağım 80 TL tabii parasına değer mi bilmiyorum eğer değmez diyorsanız normal 2016 Doom alacağım ne düşünüyorsunuz?

Hocam Game Pass PC de Doom Eternal var. Onun yerine Game Pass almanız daha mantıklı olabilir. Bir düşünün bence. Aylık 30 TL hem.

DOOM Eternal şahane bir oyun. Fiyatına değer.

İnceleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kesinlikle değer.

Hocam Game Pass PC de Doom Eternal var. Onun yerine Game Pass almanız daha mantıklı olabilir. Bir düşünün bence. Aylık 30 TL hem.

Ancak arkadaşın dediği daha mantıklı hem içinde 400 tane oyun var Doom diye girersiniz sonra farklı farklı oyunlar denersiniz.

Oynanış konusunda çok iyi, tam kafa dağıtmalık bir yapım ancak ben 14 saat gibi bir süre de bitirmiştim. 80 liraya bilemedim. Steam takıntın yoksa gamepass daha yararlı olabilir. Ha ben başka zorluk seviyelerinde de bitiririm, ara ara girer stres atar, online modunu falan da oynarım diyorsan o paraya da değer.

Geri
Yukarı