Doom Eternal Bethesda hesabı olmadan oynatmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

kiraqueen

Hectopat
Yer
Morioh
Arkadaşlar, bugün Doom Eternal indirdim fakat önüme Bethesda hesabı oluşturma ekranı geldi ve geçemiyormuşsun. İnternet bağlantını kesmek gibi yöntemler varmış ama işe yaramadı. Ne yapmam lazım acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, bugün Doom Eternal indirdim fakat önüme bethesda hesabı oluşturma ekranı geldi ve geçemiyormuşsun. İnternet bağlantını kesmek gibi yöntemler varmış ama işe yaramadı. Ne yapmam lazım acaba?

Bethesda hesabı oluştur?

Arkadaşlar, bugün Doom Eternal indirdim fakat önüme bethesda hesabı oluşturma ekranı geldi ve geçemiyormuşsun. İnternet bağlantını kesmek gibi yöntemler varmış ama işe yaramadı. Ne yapmam lazım acaba?

Korsana destek yok hocam Steam vb. platformlardan indirdiğinizde sorun yaşadıysanız yazın.

Oyun korsan mı? Değil ise oyunu satın aldığınız site & platform ile iletişime geçin.
Eğer korsan ise benimle iletişime geçin korsan oyunu bilgisayarınızdan kaldırın oyunu size hediye etmek isterim.

Oyun korsan mı? Değil ise oyunu satın aldığınız site & platform ile iletişime geçin.
Eğer korsan ise benimle iletişime geçin korsan oyunu bilgisayarınızdan kaldırın oyunu size hediye etmek isterim.
Korsan olduğunu söylerse ban attıracakmışsın gibi hissediyorum ama neyse.
Edit: Öyle bir kural yokmuş.

Geri
Yukarı