Doom Eternal Yüklendikten Sonra Kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

TurKahvesi

Kilopat
Oyunu dün almıştım indirmesi bugün saat 21:10 gibi bitti ve oynamaya başladım. Yaklaşık 1 buçuk saat oynadıktan sonra oyunu kapattım ve başka oyuna geçtim. Sonra tekrardan oynamaya karar verdim. Oyuna devam etmeye çalışınca yüklendikten sonra kapanıyordu. Herhalde oyunu direk kapatınca kayıt bozuldu sanıp kayıdı silip yeni oyuna başlamıştım fakat yine aynı sorunu yaşadım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

DOOM Eternal - Process Monitor (RAR)

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Ekran kartı sürücünü DDU ile kaldırıp kartın için en güncel sürücüyü NVIDIA'nın sitesinden indirip kur.
  • CMD yönetici olarak çalıştır, sfc /scannow komutunu çalıştır işlem tamamlanınca sistemi yeniden başlat.
  • Anti-virüs açıksa kapat.
  • Üsttekiler olmazsa oyunu D:'den C:'ye taşı. Tekrar doğrula dosyaları.

Sistemde IObit kurulu mu sistemde?

• Ekran kartı sürücünü DDU ile kaldırıp kartın için en güncel sürücüyü NVIDIA'nın sitesinden indirip kur.
  • CMD yönetici olarak çalıştır, sfc /scannow komutunu çalıştır işlem tamamlanınca sistemi yeniden başlat.
  • Anti-virüs açıksa kapat.

Sorun Kendiliğinden Düzeldi. Nasıl Oldu Hala Bilmiyorum. Oyunu Bugün Bitirdim.

• CMD yönetici olarak çalıştır, SFC /scannow komutunu çalıştır işlem tamamlanınca sistemi yeniden başlat.
  • Anti-Virüs açıksa kapat.

Bunları nasıl yapacağım yardımcı olur musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı