Doping Hafıza alınır mı?

@Gökay Ünlü muhtemelen reklam yüzlerine kanıp aldın. Onları da parayla tutuyorlar zaten derece yapan öğrencileri :D
Maalesef kananlardan birisi de benim fakat ben şanslıydım çünkü aynı zamanda dershaneye gidiyordum. Kimseye asla tavsiye etmiyorum gerçekten bana tek bir katkısı bile yok. Hocam size tek söylemek istediğim şu günde 5 saat çalışarak 40 günde AYT bitiren bir uygulamadan ne gibi bir katkı beklenebilir?

@LutherKing hocam ondan ziyade bir uygulama çok övülüyorsa, her yerde reklamını falan görüyorsanız o uygulamadan zaten bir hayır gelmez.
Hocam benim daha çok ailem biraz baskı yaptı sürekli İnstagram üzerinden reklamlarını gördükleri için ben de biraz araştırmak istedim fakat önüme öyle videolar çıktı ki sağlam kandırıldım. Sözde her yıl derece öğrencileri çıkartıyormuş ben şunu söylemek isterim ki doping hafıza ile ders çalışan birisinin derece yapabileceğine asla inanmıyorum. Yahu 40 günde AYT nasıl biter?

Her neyse iyi kötü deneyimlemiş oldun, bundan sonra aşırı üste çıkarılan bir şeyi almazsın. Bir şeyi almadan önce forumdan konusunun açılıp açılmadığına bak. Sürekli üste çıkarılan bir şeyin forumlarda illaki konusu açılır. Bu forumda olmaz, başka bir forumda olur ama illaki oluyor.

Geri
Yukarı