Doping Hafıza nasıldır?

DoktorBey19

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Tıp Doktoru
Üniversite sınavına hazırlık için Doping Hafıza nasıldır ? Arkadaşım adına soruyorum. Sayısal eğitimi istiyor.

Tankman_Emir

Picopat
Yer
Amerika Ohio
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 570 İntel Core İ3 8100
Meslek
8.Sınıf Öğrencisi
Doping Hafıza kötü diye duymuştum ama isterseniz deneyebilirsiniz ben belki yanılıyorumdur.

Basilisk9948

Picopat
Üniversite sınavına hazırlık için Doping Hafıza nasıldır ? Arkadaşım adına soruyorum. Sayısal eğitimi istiyor.
Kişiden kişiye değişir. Ben üniversite sınavına hazırlanırken almıştım lakin bilgisayardan ders pek etkili değildi benim için. Arkadaşın 11. sınıfsa deneyebilir ama 12 veya mezunsa asla denemesin ben 11. sınıfta denediğim için şanslıyım ama 12 de deneyen arkadaşlarımın paraları çöp oldu gitti.

sametkrpnr

Decapat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Kötü yada iyi diyemeyiz ama şöyle bir şey var. Eğitim için her şeye ücretsiz olarak erişebiliyorken neden para verme gereği duyuyorsun ki?

JİTEMI

Kilopat
Kaç ay çalışacaksan ve günde ne kadarını derse ayıracaksan giriyorsun sana güzel bir ders programı oluşturuyor. Videoları güzel kodlamalı akılda kalacak şekilde oluşturuyorlar. Konudan sonra karşına konu ile alakalı soruları getiriyorlar hemen. Basit-mantık-yeni müfredat seklinde. Çözdüğün testlerden veya denemelerden hangi konuda zayıf olduğunu analiz edip o konuya tekrar çalışmanı istiyorlar. Eğer arkadaşın nasıl bir yol izleyeceğini bilmiyor ise alabilir bence.

serhatc4nn

Kilopat
Makaleler
3
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen 3 3100 / Ekran Kartı: Sapphire RX570 ITX 4 GB / Anakart: Asus PRIME A320M-F / RAM: Adata XPG 16GB 2x8 3200MHz / HDD: Seagate Barracuda 1TB 7200RPM / SSD: Adata SU650 240GB / Monitor: Dell 27" G2722HS / 2.Monitör: AOC 21.5" 2216Sw İşletim Sistemi: Windows 10 Pro / Kulaklık: Haylou GT 1 Plus / Mouse: BenQ Zowie EC2 / Klavye: [Logitech K380] Yedek: Corsair K55 RGB PRO XT / Case: FSP CMT120A /
Meslek
Front-end Developer
Kaç ay çalışacaksan ve günde ne kadarını derse ayıracaksan giriyorsun sana güzel bir ders programı oluşturuyor. Videoları güzel kodlamalı akılda kalacak şekilde oluşturuyorlar. Konudan sonra karşına konu ile alakalı soruları getiriyorlar hemen. Basit-mantık-yeni müfredat seklinde. Çözdüğün testlerden veya denemelerden hangi konuda zayıf olduğunu analiz edip o konuya tekrar çalışmanı istiyorlar. Eğer arkadaşın nasıl bir yol izleyeceğini bilmiyor ise alabilir bence.
Anlattığınız gibiyse bayağı iyimiş.

CBum

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Kanada
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 3 3100 - Anakart: Gigabyte B450M-S2H - Ekran Kartı: Sapphire Pulse RX 6600 - RAM: Adata XPG Gammix 8GB 3200MHz (x2) - SSD: GeIL Zenith R3 High Performance 512GB - HDD: WD Blue 1TB 7200RPM - Kasa: Dark Diamond Pro Mesh - PSU: High Power 500W 80+ Bronze - Monitör: Asus TUF Gaming VG259QR 165HZ 1 ms

İşletim Sistemi: Windows 11 Pro

Telefon: Samsung Galaxy A52
Youtube ve Puan Eğitim önerebilirim, en azından canlı ders ve bir sürü ekstrası var.

Korkusuz Hamster

Hectopat
Daha fazla  
Üniversite sınavına hazırlık için Doping Hafıza nasıldır? Arkadaşım adına soruyorum. Sayısal eğitimi istiyor.

Şahsen ben bilgisayardan bir şey dinleyince tam anlayamıyorum ama siz anlıyorsanız bir deneyebilirsiniz biz ne desek boş herkesin farklı bir anlama şekli anlama süresi vardır.

Yukarı