Doritos İsot Acılı veya Çiğköfte Acılı Cips Yapsın!

Google Chrome: Hayır, acı istemiyorum.

Internet Explorer: Beni senelerdir kullanmadınız, güncellemediniz... Beni çöpe attınız. Ben canımı pazarda mı buldum? Birazda siz acı çekin.

Google Chrome: ...

Gerçi ikisini bir uygulama değilde, gerçek insan olarak düşününce dramatik duygular yaşadım. Ne çeşit bir ruh hastasıyım bilemiyorum.

Lays birkaç sene önce Peynir Dolgulu Acı Biber Tadında diye bir cips çıkartmıştı. Mor renkli, üzerinde kırmızı bir biber olan bir paketi vardı. Çok sevmiştim öyle güzel bir tadı vardı ki bağımlısı olmuştum.

Fakat birkaç ay sonrasında aldığım yerlerde görememeye başladım. Bir ara sırf market market dolaşıyordum ki kendisini bulup alayım.

En sonunda hiçbir yerde bulamamaya başladım. Herhalde gereken ilgiyi görmedi. Oysaki ben çok sevmiştim 😥

Benim sevdiğim cipsler halen piyasada mutluyum :)

Eskiden "Ruffles Bufalo Soslu" diye bir cips vardı o çok güzeldi şimdi yok sanırım. Onun dışında "Lays Yeşillikler ve Yoğurt Aromalı" ile "Doritos Extreme" halen piyasada.

Ama yine de çok yememek lazım abur cubur şeyleri. Ben 2 ayda bir anca yiyorum genelde :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı