Dost Kayaoğlu DK4 özelleştirme

Bu ne arkadaş önüne gelen ismini verdiği abuk subuk sistemler yapıyor. Bu işte komisyon mu alıyorlar bilgisi olan var mı? Son zamanlarda iyice çoğaldı çünkü. Özellikle dikkat ettim bilgisayar ile alakası olmayan adamlar bile yapmaya başladı böyle. Bunun tam olarak açıklamasını yapabilecek biri var mı? Ayrıca ben böyle sistemlere para vermem. 3-5 lira fazla veririm kendim toplarım.
3-5 bin fazla vermek mi? Bu sistemler zaten 3-5 bin fazla veremeyecek kişiler için yapılıyor. Alakaları olmasa bile bilgisi olan insanlardan yardım alıyorlar.

Bu ne arkadaş önüne gelen ismini verdiği abuk subuk sistemler yapıyor. Bu işte komisyon mu alıyorlar bilgisi olan var mı? Son zamanlarda iyice çoğaldı çünkü. Özellikle dikkat ettim bilgisayar ile alakası olmayan adamlar bile yapmaya başladı böyle. Bunun tam olarak açıklamasını yapabilecek biri var mı? Ayrıca ben böyle sistemlere para vermem. 3-5 lira fazla veririm kendim toplarım.
komisyon değilde ürünü gönderiyorlar video çekip tanıtıyor site de reklamını yapıyor karşılıklı win win

Hayırlı olsun ama neden RX 6600 tercih ettiniz? Attığım RX 6700 sistem ile oyunlarda daha yüksek performans alabilirdiniz.
Teşekkürler. DK4 deki kasanın orta seviye hava sirkülasyonu eksikliğini, b660 plus 4d’de ekstra soğutucu blokları ve rx6600’un soğuk çalışabilmesiyle dengelemek istedim. İleride de anakartın desteklediği 3070 ti’a geçmeyi düşünüyorum.

Takipçisi belli seviyeye ulaşmış içerik üreticileri ile bilgisayar mağazalarının anlaşması gayet doğal. Birisi müşteri getirebiliyor diğeri stok eritebiliyor. Kazan kazan. Bir de takip ettiği içerik üretici ile sanal bir güven bağı kurmuş takipçi mağazalar için direkt potansiyel müşteri. Komisyon tabi ki vardır. dost kayaoğlunu takip etmiyorum, forumda gezerken dk4 ilgimi çekti araştırmaya başladım. Kendimce böyle bir pc topladım. Biraz daha fazla verip toplayacağın sistemi paylaşırsan sevinirim.

Takipçisi belli seviyeye ulaşmış içerik üreticileri ile bilgisayar mağazalarının anlaşması gayet doğal. Birisi müşteri getirebiliyor diğeri stok eritebiliyor. Kazan kazan. Bir de takip ettiği içerik üretici ile sanal bir güven bağı kurmuş takipçi mağazalar için direkt potansiyel müşteri. Komisyon tabii ki vardır. Dost Kayaoğlu'nu takip etmiyorum, forumda gezerken DK4 ilgimi çekti araştırmaya başladım. Kendimce böyle bir PC topladım. Biraz daha fazla verip toplayacağın sistemi paylaşırsan sevinirim.

Paylaşmaya gerek yok. Sistem almayacağım şu anda. Sadece dediğim şu. Bu kadar para verdikten sonra biraz daha üstüne ekler güzel bir şey toplarım. Bu yani. Hala bu tarz sistemler de Rampage PSU kullanıyorlar. 2 lira kar edeceğim diye de böyle sistemi almam ben.

Paylaşmaya gerek yok. Sistem almayacağım şu anda. Sadece dediğim şu. Bu kadar para verdikten sonra biraz daha üstüne ekler güzel bir şey toplarım. Bu yani. Hala bu tarz sistemler de Rampage PSU kullanıyorlar. 2 lira kar edeceğim diye de böyle sistemi almam ben.
Doğru. Merakımdan soruyorum eleştirin genel mi bu sistem özelinde mi? Gördüğün eksik yanı söylersen ona göre hareket edebilirim.

Geri
Yukarı