Çözüldü Dosya Aç'da resim ve videolar gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Eren GMS

Hectopat
Daha fazla  
Masaüstünde veya herhangi bir klasörün içinde olan resim ve videolar, internette herhangi bir sitede yüklemek istediğim zaman dosya aç'da gözükmüyor. Dosya aç'da klasör gözüküyor, içerisindeki resim veya videoların küçük resmi dosya kapağında gözüküyor ama içini açınca içerisindeki resim veya videolar gözükmüyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? (Buraya örnek resim atacaktım fakat görsel yükle'ye bastığım zaman resimler dosya aç'da gözükmüyor.) (Sorunumu muhtemelen tam olarak açıklayamadım. Aslında resimler ile desteklemek istiyordum ama resim yükleyemiyorum.)

Çözüm
Yüklerken orada dosya adı yazıyor. Sağında özel dosyaları, tüm dosyalar yapıp dener misiniz?
Yüklemek istediğin resimlerin formatı, izin verilen formatlar ile uyuşmuyor olabilir. Dosya Aç'ta bu işi kolaylaştırmak için bir filtre bulunuyor.

Screenshot_4.png

Örneğin Technopat'a bir resim yüklemek istediğim zaman bmp uzantılı fotoğrafları ben de göremiyorum.

Yüklemek istediğin resimlerin formatı, izin verilen formatlar ile uyuşmuyor olabilir. Dosya Aç'ta bu işi kolaylaştırmak için bir filtre bulunuyor.

Eki Görüntüle 673312

Örneğin Technopat'a bir resim yüklemek istediğim zaman bmp uzantılı fotoğrafları ben de göremiyorum.
Format ile ilgili değilmiş. Yukarıda arkadaşın anlattığı gibi tüm dosyalar olması gereken kısım özel dosyalar olmuş. Ama yine de cevap için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı