Çözüldü Dosya erişimi engellendi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Arkadaşlar Dirt 3 için crak yapacağım ancak kopyalama esnasında şu mesajı alıyorum. Engeli nasıl kaldırabilirim ?

hirQjqZ.jpg

Kola bir şey olsa gerek, pek bilgim yok bu konuda. Yardımcı olursanız iyi olur.

Benim Pc de olmuştu aynen crack yaparken anti-virüs varsa kapat ondan sonra kopyala o zaman olması lazım ben öle halletmiştim ve o kopyaladın dosyayı ani-virüs den tarama dışı ögelere ekle

.dll dosyası o an hafızada ise üzerine yazamadığı içinde böyle hata verir. Öncelikle Görev Yöneticisi vasıtası ile çalışmasını durdur sonra kopyala. Mümkün olmazsa güvenli modda açıp kopyala. (Unlocker programını da deneyebilirsin.)

Anti-virüs bir yana bazen sistem içinde gelen kullanıcı kısıtlamaları bunlara sorun olabiliyor.

Mümkünse işlem yapacağınız dosyada kullanıcıya "Okuma ve Yazma Denetimlerini" gözden geçirin derim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı