Dosya Gezgini Çok Yavaş Açılıyor

KırıkKuyruk

Hectopat
Başlıkta da belittiğim gibi sorunum dosya gezgininin çok yavaş açılması. Ama bu sorunu sadece başlat çubuğuna sabitlenmiş olan ikona tıklayarak dosya gezginini açtığımda yaşıyorum. Masaustundeki bilgisayarıma tıklayarak veya başlat menüsündeki dosya gezgini kisayolu ile başlattığımda gayet hızlı. Bunun sebebi ne olabilir?
Şimdiden cevap vereyim, SSD var mı sorusuna, laptopta Samsung 960 Evo SSD takılı. Tamamen Windows 10'dan kaynaklı bir bug olduğunu düşünüyorum. Sürüm 1803 yüklü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemi güncel tut başka yardımcı olunacak bir durum yok 1809'a yükselt.

Başlıkta da belittiğim gibi sorunum dosya gezgininin çok yavaş açılması. Ama bu sorunu sadece başlat çubuğuna sabitlenmiş olan ikona tıklayarak dosya gezginini açtığımda yaşıyorum. Masaustundeki bilgisayarıma tıklayarak veya başlat menüsündeki dosya gezgini kisayolu ile başlattığımda gayet hızlı. Bunun sebebi ne olabilir?
Şimdiden cevap vereyim, SSD var mı sorusuna, laptopta Samsung 960 Evo SSD takılı. Tamamen Windows 10'dan kaynaklı bir bug olduğunu düşünüyorum. Sürüm 1803 yüklü.
Sürücüleri kendiniz yüklediyseniz bu bug olabiliyor. Sürücüleri Windows yükleyince bug olmuyor. Sebebini ben de bilmiyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı