Dosya gezgini kendi kendine masaüstünü yeniliyor

DJ Dikkatt

Hectopat
Bu sorun dün başladı, dün sabah ders için PC'yi açtım bir baktım 15 20 saniyede bir bu kendini yeniliyor. İkide bir görev çubuğunuda yenilediği için Zoom'u da zar zor açıyorum, oyun oynarken de kendini yenilediği zaman 20 saniye drop giriyor oyuna. MSConfig'ten Windows hata raporlama hizmetini kapattım bir çözüm için ama o da olmadı. Görev yöneticisinde de kendini yenilediği zaman dosya gezgininin kullanımı bayağı uçuyor. Var mıdır bir çözümü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaptım şu anda, sfc /scannow yazdım ve %4'de hocam. Tarama bitince bir uyarı verir mi yoksa bitince direkt yeniden başlatayım mi?
Tarama bitince yeniden başlat demese bile yeniden başlatın ve kontrol edin. Sonrasında da aynı hata çıkarsa alttaki kodları da çalıştırarak tarama gerçekleştirin ve işlem sonunda yine manuel olarak yeniden başlatın.

Tarama bitince yeniden başlat demese bile yeniden başlatın ve kontrol edin. Sonrasında da aynı hata çıkarsa alttaki kodları da çalıştırarak tarama gerçekleştirin ve işlem sonunda yine manuel olarak yeniden başlatın.

Windows kaynak koruması istenen işlemi gerçekleştiremedi diyor hocam bu bir hata mı çünkü başlattığımdan beri yüzde dörtten ilerlemedi?

Dosya Ekleri

• ......PNG
    ......PNG
    7,4 KB · Görüntüleme: 24

Geri
Yukarı