Dosya gezgininin sol tarafındaki "Yandex.Disk" klasörü nasıl kaldırılır?

Mucosoft

Megapat
Makaleler
12
1660638875700.png

Gezinti bölmesi olarak adlandırılan bu kısımda işaretli dizine bastığımda tepki vermediği için bu dizini kaldırmak istiyorum. Nasıl kaldırılır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağ tık yapıp silmeyi deneyin. Olmazsa hesaplar kısmından Yandex. Disk'ten çıkış yapın.

Son düzenleyen: Moderatör:
  1. Windows + R ile çalıştır penceresini açın ve "regedit" yazıp enter'layın.
  2. HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{11C9DD7B-CCF5-4502-90A1-FEE8889976D5} konumuna ulaşın. CTRL + F ile "Bul" penceresini açıp bu dizini kolaylıkla bulabilirsiniz.
  3. System.IsPinnedToNameSpaceTree değerine çift tıklayın, 1 olan değeri 0 ile değiştirin.
  4. Sisteminizi yeniden başlatın.
Kaynak:

1. Windows + R ile çalıştır penceresini açın ve "regedit" yazıp enter'layın.
  2. HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{11C9DD7B-CCF5-4502-90A1-FEE8889976D5} konumuna ulaşın. CTRL + F ile "Bul" penceresini açıp bu dizini kolaylıkla bulabilirsiniz.
  3. System.IsPinnedToNameSpaceTree değerine çift tıklayın, 1 olan değeri 0 ile değiştirin.
  4. Sisteminizi yeniden başlatın.
Kaynak:
Anladığım kadarıyla bu yöntem Yandex.Disk dışındakilerini de etkiliyor. Yani çözüm tam olarak doğru değil.

Anladığım kadarıyla bu yöntem Yandex.Disk dışındakilerini de etkiliyor. Yani çözüm tam olarak doğru değil.
Hızlı erişim, Bu Bilgisayar, Ağ gibi menüler bende duruyor hala, onları kastediyorsanız eğer etkilemiyor. Bizzat denedim Yandex.Disk'i sistemime kurup.

Hızlı erişim, Bu Bilgisayar gibi menüler bende duruyor hala, onları kastediyorsanız eğer etkilemiyor. Bizzat denedim Yandex.Disk'i sistemime kurup.
Sanırım "Creative Cloud Files" de gidiyor. Bunun başka bir yolu olmalı. Yandex.Disk, kayıt defterinde farklı bir konuma kayıt yapmış olabilir.

Geri
Yukarı