Dosya konumu seçilemeyen oyunun dosya konumunu nasıl değiştirilir?

İşletim sistemi
Windows XP

eydia

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Bir sorum olacaktı. Tlauncher indirdim fakat orijinal Minecraft ile çarpışabiliyor, sihirbaz ekranındayken kendisi dosya konumunu seçiyor ve değiştirmeye izin vermiyor. Ne yapacağım?

Yükleme yaparken oyunu custum yükleme yapmalısınız. Oyunun yükleneceği yeri böylelikle değiştirebilirsiniz.

Oyunu kurarken ilk başta bize yüklenecek yeri gösterdiğinde oradan değiştirilebiliyor. Bazı oyunlarda da custum seçeneği çıkıyor yüklenecek hedef kısmında. Oradan değiştirilebiliyor. Oyunun yükleme kısmındaki resmi atarsanız bir bakarım.

Windows tuşu + R bas aynı anda çıkan yere %appdata% yaz, Enter bas.
Oyunun dosyaları orada istediğin gibi değiştir ama değiştirdikten sonra çalışacak mı bilmiyorum, garantisini veremem.
Dosya adları:
.minecraft
.tlauncher

Eğer başka oyunlardan bahsediyorsak ta normal sürükle bırak işlemi ile değiştirebilirsin.

Windows tuşu + R bas aynı anda çıkan yere %appdata% yaz, Enter bas.
Oyunun dosyaları orada istediğin gibi değiştir ama değiştirdikten sonra çalışacak mı bilmiyorum, garantisini veremem.
Dosya adları:
.minecraft
.tlauncher

Eğer başka oyunlardan bahsediyorsak ta normal sürükle bırak işlemi ile değiştirebilirsin.
işe yaramıyor, minecraft dosyasına geri geliyor.
Oyunu kurarken ilk başta bize yüklenecek yeri gösterdiğinde oradan değiştirilebiliyor. Bazı oyunlarda da custum seçeneği çıkıyor yüklenecek hedef kısmında. Oradan değiştirilebiliyor. Oyunun yükleme kısmındaki resmi atarsanız bir bakarım.
custom yok, dediğim gibi sihirbaz ile kurulmasına rağmen yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı