Dosya olarak USB'den LoL'ü yüklemek

GRBreakpoint

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Herkese merhaba. Arkadaşım kendi bilgisayarında yüklü olan LoL'ü USB belleğe kopyaladı. Ben bu kopyayı bilgisayarıma attığım zaman çalıştırabilir miyim? Nasıl bir yol izlemem lazım çalışması için?

Herkese merhaba. Arkadaşım kendi bilgisayarında yüklü olan LoL'ü USB belleğe kopyaladı. Ben bu kopyayı bilgisayarıma attığım zaman çalıştırabilir miyim? Nasıl bir yol izlemem lazım çalışması için?

Evet çalıştırabilirsiniz, dosyaları bilgisayarınıza attıktan sonra LoL'ün exe dosyasını kısayol oluşturup masaüstüne atmanız yeterli.

Exe dosyasını bulmak için arkadaşınızın PC'sinde LoL'e sağ tık dosya konumunu aç diyerek yerini öğrenebilirsiniz.

Direk indirsene hocam ne gerek var USB'ye. İnternet kafeden oyun almaya çalışmak gibi
Kırsalda yaşıyorum ve internet hem limitli hem de çok yavaş. Ondan dolayı böyle bir yol izliyorum.

Evet çalıştırabilirsiniz, dosyaları bilgisayarınıza attıktan sonra LoL'ün exe dosyasını kısayol oluşturup masaüstüne atmanız yeterli.

Exe dosyasını bulmak için arkadaşınızın PC'sinde LoL'e sağ tık dosya konumunu aç diyerek yerini öğrenebilirsiniz.
Hocam dediğinizi yaptım ancak şuan riot istemcisinde 'kuruluyor' olarak gözüküyor ve yine bir şeyler indiriyor sanırsam. Neden görmüyor oyunu anlamadım. Ya da neden halen indiriyor. Güncellenmiş son sürümdü oyun.

1679478645028.png

Ayrıca oyunlarda 'yüklenmiş' olarak gözüküyor aslında. Buyurun ekran görüntüsü; @Elliot Türkinson

1679478965724.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı