Dosya uzantısı .uyro oldu

zafer_oku

Zeptopat
Daha fazla  
Selam, yıllardır sakladığım virüssüzlük bekaretimi fidye yazılımı ile bozdum. Total War Shogun 2 TR yama sonunda beni fidyecilerin eline düşürdü. Bütün başlıkları okudum ama benimki yeni bir varyant olduğu için çözüm yok. Yardımıcı olabilir misiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, yıllardır sakladığım virüssüzlük bekaretimi fidye yazılımı ile bozdum. Total War Shogun 2 TR yama sonunda beni fidyecilerin eline düşürdü. Bütün başlıkları okudum ama benimki yeni bir varyant olduğu için çözüm yok. Yardımıcı olabilir misiniz ?
Ben temiz kurulum ile çözmüştüm.

Bütün dosya uzantılarımı .uyro uzantılı oldu ?
Tarayıcıya girebiliyorsanız Kaspersky veya Malwarebytes indirin.
Eğer hiçbir şeye giremiyorsanız başka bir bilgisayardan Kaspersky Rescue Disk imajını indirip USB belleğinize atıp kendi bilgisayarınızda çalıştırınız.

Eğer hiçbir şeye giremiyorsanız başka bir bilgisayardan Kaspersky Rescue Disk imajını indirip USB belleğinize atıp kendi bilgisayarınızda çalıştırınız.

Şu anda bilgisayarımda virüs yok. Avast'ın Premium programına sahibim. Geniş çaplı bir tarama yapıp temizledim. Fakat tabii ki dosyalarım şifreli.

Evet bütün dosya uzantıları .uyro oldu.

Şu anda bilgisayarımda virüs yok. Avast'ın Premium programına sahibim. Geniş çaplı bir tarama yapıp temizledim. Fakat tabii ki dosyalarım şifreli.

Evet bütün dosya uzantıları .uyro oldu.

Arama kısmına geri yükleme noktası oluştur yazın ve çıkan seçeneğe basınız.

1669926761410.png

Sonraki kısmından sonra Son'a basıp bilgisayarınızı yeniden başlatın.
İlk fotoğraftaki gibi koruma kısmı daha önceden kapalı ise geçmiş olsun.
Silinen veya değiştirilen dosyaları geri getiren programlarda var ayrıca onlarada bakabilirsiniz (en uzun yöntem)

Sistem geri yükleme noktası açık ama tıkladığımda herhangi bir tepki vermiyor.
1669927101008.png

Arama kısmına geri yükleme noktası oluştur yazın ve çıkan seçeneğe basınız.

Eki Görüntüle 1590427

Sonraki kısmından sonra Son'a basıp bilgisayarınızı yeniden başlatın.
İlk fotoğraftaki gibi koruma kısmı daha önceden kapalı ise geçmiş olsun.
Silinen veya değiştirilen dosyaları geri getiren programlarda var ayrıca onlarada bakabilirsiniz (en uzun yöntem)

Sistem geri yükleme noktası açık ama tıkladığımda herhangi bir tepki vermiyor.Eki Görüntüle 1590439

Hocam sistem geri yükleme butonuna basıcaksınız sanırsam diskin üstüne tıklamışsınız ben orayı bilerek işaretledim şundan dolayı:
Disk koruması açıkmı değil mi onu gösteriyor yani geri yükleme noktası aktif olarak çalışıyor mu onu gösteriyor.

Şimdi yazdıklarımı tekrar okudumda kusura bakmayın sadece üstteki bahsettiğim yöntem ile dosyalarınızı kurtarabilirsiniz.
Önemli dosyanız yoksa veya başka diskte yedekli ise format atın.

Hocam teşekkürler biraz geç geldi ama geldi bugün sabah yedek almış geri yükle dedim ama büyük ihtimalle çözülecek.

Çözülmedi. Bende sıfırladım bilgisayarı Windows'u baştan kuruyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı