Dosyada virüs olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Avast'ı bu denli sevmenizi de anlamadım zaten.
Bende sizin gibileri anlayamıyorum, neden sürekli inkar, inkar, inkar...

İşin kötüsü artık sadece isime bakarak uygulamaları yargılıyorsunuz, oysa ki kimse bilmiyordur Kaspersky'ın ne kadar saçmalamaya başladığını, Avast'ın son yıllarda nasıl öne geçtiğini, MBAM'ın eskisi gibi tarama kralı olmadığını...

Bende sizin gibileri anlayamıyorum, neden sürekli inkar, inkar, inkar...

İşin kötüsü artık sadece isime bakarak uygulamaları yargılıyorsunuz, oysa ki kimse bilmiyordur Kaspersky'ın ne kadar saçmalamaya başladığını, Avast'ın son yıllarda nasıl öne geçtiğini, MBAM'ın eskisi gibi tarama kralı olmadığını...
Petya fidye yazılımını ilk tespit edip duyuran KasperskyLab idi. Bir dönem en çok Avast kullanıldığı için çok büyük bir malware verisi var elbet. Fakat günümüzde hala Avast'ın Norton'un ya da Kaspersky'nin önüne geçmediği de bir gerçek. Kaynak isteyeceksiniz yine Avast'ın müşteri mennuniyetine bir bakın derim. Her şeyi ben önünüze koyamam kusura bakmayın. Daha önceki attığım Technopat konularına da bir bakın lütfen.

"Malware Protection Tests" Kısımına bakınız.

Sonuç olarak benim bilgisayarıma virüs girmeyecek, ve Kaspersky'ın ne kadar müşteri memnuniyeti olursa olsun eskisi kadar iyi bir AV değil.

Çok açık ara fark ile Kaspersky bütün AV lere karşı büyük düşüşte.

Bu testte en iyi AV Avast.

Anti-phishing testlerinde Avast önde.

Performans verilerinde Avast ve Kaspersky aynı derece almış.

Hala inkar ediyorsanız siz bilirsiniz, verdiğim veriler en güncelleridir.

Yeni konular

Geri
Yukarı