Dosyalar Kaybetmeden Format Nasıl Atılır?

yumeko

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi bilgisayara dosyalarım gitmeden format atmak istiyorum. Çok fazla fotoğraf var ve ben bunları bir yere aktaramam. Yapabilir miyim? Yardımlarınızı bekliyorum.

Windowsun kendi format sistemi ile program ve dosyalara dokunmadan sıfırlama yapabilirsiniz. Dosyalarınıza dokunmadan windowsu sıfırlar.

Windowsun kendi format sistemi ile program ve dosyalara dokunmadan sıfırlama yapabilirsiniz. Dosyalarınıza dokunmadan windowsu sıfırlar.
Peki sağlıklı olur mu ? Ayrıca onu yaptığımda oyunlar siliniyor.
Diskinizi "Disk Yönetimi" kısmından ayırıp, ayırdığınız bölüme dosyalarınızı attıktan sonra yalnızca C: sürücüsüne format atabilirsiniz.
Ben Kurtarma yerinde herşeyi sil degil de diğerini yapacağım. Resimler/video kısmındaki resimlerim ve filmlerim gider mi?

Son düzenleme:
Peki sağlıklı olur mu ? Ayrıca onu yaptığımda oyunlar siliniyor.

Ben Kurtarma yerinde herşeyi sil degil de diğerini yapacağım. Resimler/video kısmındaki resimlerim ve filmlerim gider mi?
Masaüstündeki dosyalarınız veya resim belge gibi dosyalar gitmez fakat c diskinde yüklü olan butun uygulamalar programlar silinecek windows ayarlarida sıfırlanacak

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı