DOTA 2 için İşlemci ve Ekran Kartı Önerisi

ignore18

Centipat
i3 9100F ve GTX 1650 işimi görür mü? Özellikle combatlarda FPS 90 altına çok düşmese yeterli benim için. Bütçem sadece bunlara yetiyor. Nadir de olsa arada CS-GO ve FORTNİTE oynuyorum.

AMD kartların yazılım sorunları kafamı karıştırıyor. Bir de daha fazla güç tüketiyor sıkıntı yaratır mı emin olamıyorum
Ben RX 570 kullanıyorum.Memnunum.Tek sorun oldu.2.gün overclock yaptım, ekran kartının stabilitesi bozuldu format attım düzeldi. (Bu durum tamamen benim hatam çünkü kartım tek fanlı.)Tavsiyem asla tek fanlı karta overclock yapma.

Ben RX 570 kullanıyorum.Memnunum.Tek sorun oldu.2.gün overclock yaptım, ekran kartının stabilitesi bozuldu format attım düzeldi. (Bu durum tamamen benim hatam çünkü kartım tek fanlı.)Tavsiyem asla tek fanlı karta overclock yapma.
Overclock düşünmüyorum zaten oynayacağım oyunlar belli. Özellikle DOTA 2'de yukarıda da belirttiğim gibi FPS 90-100 altına düşmesin yeter benim için

Ben şöyle örnek veriyim fx-6300 ve rx580 kart ile dota 2 de full ayar 120 fps alabiliyorum en düşük 85-90 benim esas işlemçim garantiden gelirse 144 fps sabitlliyorum sizin bahsettiğiniz sistemde de bir sıkıntı olacağını sanmıyorum

DOTA 2 için işlemciye yüklenmen daha iyi olur. Ekran kartı o oyuna pek yaramaz. R5 3600 alabilirsin, i3 9100F'ten daha iyi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı