Dota 2 için oyun arkadaşı

Kunkka

Hectopat
Yer
Dire
Selamlar,
Aktif olmasa da dota oynuyorum. Dota 2'de rank yükseltmek gerçekten sinirimi bozmaya başladı. Hafta başında 1030 MMR ile başladığım rank yükseltme yolculuğunu 670 MMR ile sonlandırmış bulunmaktayım. Mid alıyorum lane'i kazanıyorum, bir koridor patlıyor oyunu kaybediyorum; Support alayım diyorum yine yok! Cidden bezdim artık, bir takım arkadaşı arıyorum. Legend'a kadar sıkıntısız oynarım; rol fark etmez, her türlü lane'i oynarım.
Dotabuff
Steam Friend Code: 131501846

Selamlar,
Aktif olmasa da dota oynuyorum. Dota 2'de rank yükseltmek gerçekten sinirimi bozmaya başladı. Hafta başında 1030 MMR ile başladığım rank yükseltme yolculuğunu 670 MMR ile sonlandırmış bulunmaktayım. Mid alıyorum lane'i kazanıyorum, bir koridor patlıyor oyunu kaybediyorum; Support alayım diyorum yine yok! Cidden bezdim artık, bir takım arkadaşı arıyorum. Legend'a kadar sıkıntısız oynarım; rol fark etmez, her türlü lane'i oynarım.
Dotabuff
Steam Friend Code: 131501846
Beraber oynayabiliriz fakat oyunu item olarak bilmiyorum genel olarak bilmiyorum öğretirsen beraber oynayabiliriz :)

Moba deneyimin mevcut mu? İtemi bilmiyorsan oyunu da bilmiyorsundur muhtemelen.
Yaklaşık 5000 saat LoL oynadım. Dota 2 mekaniklerini biliyorum fakat dediğim gibi eşya bilgisi mevcut değil. Ayrıca hangi karakterin daha avantajlı olduğunu da pek bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı