DOTA 2 için Yeni Toplama PC Önerisi

Memnun musun Recep abi Windows 8'den? Ben de geçiş yapmak istiyorum Windows 8'e.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Vatan'dan dediklerinizi aldım ancak ; dediğin anakart yoktu. Ben de aynı özelliklere sahip olan GIGABYTE GA-970A-GS3 DDR3 2000 MHZ anakart aldım. Yine dediğin SSD de yoktu. Ben de 120 GB Extreme Sata Sandisk aldım ve kasa olarak da RC-371 GX Lite 700W kasa aldım. Diğerleri aynı sistem; saygılar, nasıl olmuş sizce ?

İlk 10 gün nedensiz yere parçaları değiştirebilirsin. Hayırlı olsun sistemin.

Ya nasıl hata yapmışım ? O zaman sadece anakartta hata yapmışımdır. Başka parça yoktu. Ben ne yapayım ki. Diğerleri zaten aynı özelliklerde ama kafam sadece anakarta takıldı :S SSD falan hepsi aynı özelliklerde. Değişim oluyorsa aynı bu anakartla aynı fiyatta ne alabilirim ? Para bugün ödendi, daha PC gelmedi.

Kredi kartıyla aldım şansımı deneyeceğim. Belki sizin önerdiğiniz anakartla aynı fiyatsa degisim yaparlar. Bir de M5A97 R2.0 Anakart ellerinde yokmuş, başka anakart önerirsen sevinirim.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı