DotA 2 nasıl öğrenilir?

didar.didar2

Centipat
Arkadaşlar DotA 2 indirdim daha once hiç MOBA oyun oynamisligim yok. Oyuna girdim direkt ciktim menusunden bile beynim yandi.

Son düzenleyen: Moderatör:
su kanalda bir baslangic rehberi videosu var. En iyisi bunlari izleyip sonra oynayarak oyuna adapte olmak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrica burada rollerle alakali videosuda varmis
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Vechironunda videosu var onada bakabilirsin

Yaklaşık 4800-5000 saat oynadım bence öğrenmesen daha iyi olur 😀 . Ama gerçekten öğrenmek istiyorsan çok fazla oynaman gerekiyor. Oyunda öğreticiler var kısa ve eğlenceli onları tamamla nasıl oynandığını denemeli olarak gösteriyor. Daha sonra oyunda hangi item'ı alacağını gösteren her hero için rehberler var onu kullanabilirsin faydası olur. Ayrıyeten Türk Twich yayıncılarını izleyebilirsin genelde her sorduğun soruyu cevaplıyorlar.

Yaklaşık 4800-5000 saat oynadım bence öğrenmesen daha iyi olur 😀. Ama gerçekten öğrenmek istiyorsan çok fazla oynaman gerekiyor. Oyunda öğreticiler var kısa ve eğlenceli onları tamamla nasıl oynandığını denemeli olarak gösteriyor. Daha sonra oyunda hangi Item'ı alacağını gösteren her Hero için rehberler var onu kullanabilirsin faydası olur. Ayrıyeten Türk Twitch yayıncılarını izleyebilirsin genelde her sorduğun soruyu cevaplıyorlar.

Teşekkürler en iyisi CS:GO'ya geceyim MOBA beni yipratdi.

Bulaşma derim hocam ben Lol geçmişim olmasına rağmen 500 saatte anca kendimi geliştirdim ve bu süreçte Ruslar ve İranlılarla sağlam bir diyalog geliştirdim, o yüzden vazgeç derim.

Su kanalda bir baslangic rehberi videosu var. En iyisi bunlari izleyip sonra oynayarak oyuna adapte olmak.

Ayrica burada rollerle alakali videosuda varmis.

Vechironunda videosu var ona da bakabilirsin.

Teşekkürler turkmenistanliyim o yüzden YouTube kulanamiyorum maalesef.

Bulaşma derim hocam ben LoL geçmişim olmasına rağmen 500 saatte anca kendimi geliştirdim ve bu süreçte Ruslar ve iranlılarla sağlam bir diyalog geliştirdim, o yüzden vazgeç derim.

Sildim zaten 300 KB s 2 gun ugracla indirdim. Bosuna indirmisim.

Geri
Yukarı