Dota 2 Pay to Win mi?

Veli1026

Megapat
Makaleler
2
Dota 2'ye 2 sene önce başlamıştım ve biraz oynayıp bırakmıştım. Şimdi devam etmeye karar verdim fakat karşıma oyunun pay to win olduğuyla ilgili şeyler çıkıyor? Dota+ tarzı şey... Oyun pay to win mi, değil mi? Oyunun içinde olan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
oyun pay2win bu mesajtan sonra dota yı bırakıyorum bütün efsanevi itemleri yaklaşık 800 adet skin 50 kuruştan markete koydum eğer plus değilseniz ranked oyunda sadece botlar sizin takımıza gelir bot dediğim kolsusuzun kolsunuz siz 50 kill de alsanız 1vs9 oyunu kaybedersiniz bu arada aylık 300 tl öderseniz kolsuzları banlıyorsunuz ve düzgün bir takımda oynuyorsunuz.

1,756 saat DotA2 oynamış birisi olarak söylüyorum. DotA+ dediğin şey sadece sana anlık istatistik veya Hero picklemen için yardım eder. İstersen 5 senelik DotA+ üyeliğin olsun leş gibi oynuyorsan bir şey değişmez.

1,756 saat DotA2 oynamış birisi olarak söylüyorum. DotA+ dediğin şey sadece sana anlık istatistik veya Hero picklemen için yardım eder. İstersen 5 senelik DotA+ üyeliğin olsun leş gibi oynuyorsan bir şey değişmez.
Konu dışı ama başka konularda da görüyorum. Neden "Dota" yerine DotA" yazıyorsunuz?

Oyunun adı aslında "Defence of the Ancients" yani kısaltınca DotA. Oyun ilk olarak Warcraft 3'e mod olarak yapıldı. O zamanlarda haritaların isminde hala uzun adı yazıyordu. Sonradan el değiştirince DotA denmeye başlandı.

Geri
Yukarı