DotA 2 The International 2013 İstatistikleri

• Konuyu başlatan Soner Gül
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 0
  • Görüntüleme 2B
S

Soner Gül

Ziyaretçi
DotA 2'nin en büyük turnuvası the International'da hero istatistiklerini buldum, sizinle paylaşmak istedim.

Turnuvanın özeti şu şekilde:

Most loved
visage_hphover.png
Visage
Picked 85/158 games (53%)
Most hated
obsidian_destroyer_hphover.png
Obsidian Devourer
Banned 116/158 games (73%)
Most wanted
batrider_hphover.png
Batrider
Picked or banned 158/158 games (100%)
Most successful
above the median
ursa_hphover.png
Ursa
Won 7 of 10 games (70%)
Least successful
above the median
sand_king_hphover.png
Sand King
Won 3 of 15 games (20%)

En çok dikkat çeken şey, Batrider'ın bütün maçlarda ya banlanması ya da seçilmesi. En büyük nedenlerden biriyse ultisiyle takım savaşlarının başlamadan bitmesini sağlamak elbette :) Visage'ın da sahip olduğu yetenekler sayesinde en çok tercih edilen herolardan olduğunu görüyoruz.

angel-mostpicked.png

Weaver'ı da çok sık görmüştük turnuvada. Gerek easylane'de gerekse mid'te. Başarılı koridor ittirmesi (push) ve gank'leriyle Nature's Prophet (Furion) da en çok tercih edilen hero'lardan biri.

angel-topwinrate.png

angel-lowwin.png

10 defadan fazla seçilenler içinde en yüksek ve en düşük kazanma oranları olan heroları görüyoruz.

Problem oluşturabileceği için bütün istatistikleri koymadım. Daha fazlasına şuradan ulaşabilirsiniz: DotA 2 Features: Heroes of The International 3 | GosuGamers

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı