DotA 2'nin çok karışık gelmesi

Pismaniyee

Hectopat
Bilmiyorum ama herhangi bir koridorda belli değil. Orman gene bir tık belli. Hasarlar falanda değişik aniden tek yiyorum. LoL'e alışkın olduğum içinde olabilir. Öğrenmenin kolay bir yolu var mı?

Aslında öğrenme aşaması lol' den çok farklı değil. Sadece matchmatking yüzünden başta çok rahatsız ediyor. Oyunu 1 senedir oynayan adamlara karşı oynuyorsun. Lane olayı lolden biraz farklı onu araştırıp öğreneceksin artık.

Bilmiyorum ama herhangi bir koridorda belli değil. Orman gene bir tık belli. Hasarlar falanda değişik aniden tek yiyorum. LoL'e alışkın olduğum içinde olabilir. Öğrenmenin kolay bir yolu var mı?
Youtube da türkçe öğretici yapan biri vardı LoneMan olması gerek adının bir araştır derim.
Alışana kadar support karakterler oyna bu arada Sincap kardeşimiz önerimdir hem kolay hem güçlü adını unuttum şimdi :D

Youtube da türkçe öğretici yapan biri vardı LoneMan olması gerek adının bir araştır derim.
Alışana kadar support karakterler oyna bu arada Sincap kardeşimiz önerimdir hem kolay hem güçlü adını unuttum şimdi :D
O sincapı çok oynadımda orman canavarlarını kesemedim. O destek çarı mıydı? :D

Pro oyuncuları izle 11 k mmr da oyun oynuyorlar. Dota LoL'den çok farklı bana göre Dota dediğin bir satrançtır derin stratejisi vardır LoL'de bu derinlik asla olmadı. Başlarda Support oyna öğrenmen için n0tail ve jerax ı izleyebilirsin. Stack ve Pull mekaniğini düzgün ward yerleştirmeyi öğrenmen gerek support için. Loneman kanalında bu mekaniği öğretiyor ondan öğrenebilirsin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı