Download bir türlü 75 Mbps olmuyor

Samet Eyüboğlu

Centipat
Daha fazla  
75 Mbps download 4 Mbps upload pakedi aldım upload normal bir şekilde 7.7 ama download 17'nin üstüne çıkmıyor nedeni nedir acaba yardım alabilir miyim?

1679412270250.png

Sanırsam Türk Telekom kullanıyorsunuz. Test Server'ı olarak Türk Telekom'u seçin size en yakın lokasyon olarak. Kablosuz ile bağlanıyorsanız modeme olabildiğince yakın olun veya ethernet kablosu ile internete balanın.

Hocam Ethernet kablosu ile deneyin.
zaten ethernet hocam

Sanırsam Türk Telekom kullanıyorsunuz. Test Server'ı olarak Türk Telekom'u seçin size en yakın lokasyon olarak. Kablosuz ile bağlanıyorsanız modeme olabildiğince yakın olun veya ethernet kablosu ile internete balanın.
hocam modem kısıtlıyor olabilirmi ?

modem kısıtlıyordu kaldırdım suanda 40 alıyorum

Modeme dilerseniz bir format atın. Sıfırlayın. Normalde sınır ve güç limitleme olmuyor ilk kurulumlarda. Siz sonradan müdahale ettiyseniz ayarlarına orasını bilemem.

Her gün her şartta veremeyebiliyor. Bir de arayıp öğrenin, lokasyonunuzda maksimum ne kadar destek veriyor. Bana da 100 mbps paket satıyorlar ama 75'ten fazla alamıyorum.

Geri
Yukarı