Download için nereye gidiyorsunuz?

CutNSlice

Hectopat
Evinde interneti olmayanlar veyahut kötü/kısıtlı interneti olanlar internet hızı yüksek hangi yerlere gidip download yapıyorsunuz? Yüksek hız sunan nereler var?

Üniversitenin kütüphanesindeki internetin iyi olduğunu duymuştum. Bazıları orada dizi izlemeye falan gidiyorlardı. Henüz bir şey indirmedim açıkçası.

O da üniversiteden üniversiteye değişir mi onu da bilmiyorum.

Üniversitenin kütüphanesindeki internetin iyi olduğunu duymuştum. Bazıları orada dizi izlemeye falan gidiyorlardı. Henüz bir şey indirmedim açıkçası.

O da üniversiteden üniversiteye değişir mi onu da bilmiyorum.

Üniversitelerde internet çok iyi olduğu için indirme hızı çok iyidir. Yanlış hatırlamıyorsam 30 download 30 upload olması lazımdı. Üniversitede okumadan nasıl üniversitede Wi-Fi bağlanıp indirebiliyorlar. CBÜ için Wi-Fi için öğrenci numaran ve T.C no ile giriş yapıyordun.

Üniversitelerde internet çok iyi olduğu için indirme hızı çok iyidir. Yanlış hatırlamıyorsam 30 download 30 upload olması lazımdı. Üniversitede okumadan nasıl üniversitede Wi-Fi bağlanıp indirebiliyorlar. CBÜ için Wi-Fi için öğrenci numaran ve T.C no ile giriş yapıyordun.
Doğrudur. Bilgi olmadan giriş yapılamadığını göz ardı etmişim.

Düzelttiğiniz için teşekkürler.

Evinde interneti olmayanlar veyahut kötü/kısıtlı interneti olanlar internet hızı yüksek hangi yerlere gidip download yapıyorsunuz? Yüksek hız sunan nereler var?
Üniversite internetini kullanıyorum çoğu zaman veyahut herhangi bir kafeye gidip çay içip internet şifresini alıp hızına bakarak kafede oturabilirsiniz.

Eskiden 8 Mbps ADSL kullanırken 100 Mbps fiber kullanan bir internet kafeye gidiyordum, hayvan gibi indirme yaptığım için diğer masaların interneti yavaşladığından ping çıkıyordu herkes sövüp duruyordu.

Adil kullanım kotasının olduğu zamanlarda da 40 GB indirme yaparak adil kullanım kotasını bitirmiştim, hız da 100 Mbps'dan 25 Mbps'a düşmüştü. Allah'tan Kablonet kullanıyorlardı da 25'e düşmüştü, TT olsa 3 veya 5'e düşecekti.

Üniversiteler. Bizim amfideki bilgisayarda 800 download 50 upload gördüm.

Özel değilse hangi fakülte ve kampüs hocam internet hızı bayağı iyiymiş.
Doğrudur. Bilgi olmadan giriş yapılamadığını göz ardı etmişim.

Düzelttiğiniz için teşekkürler.

Forumun geneli üniversite okuduğu için üniversiteden indirmeleri normal. Zamanında bende 3 GB filmi indirmiştim. 10 15 DK olması lazımdı yanlış hatırlamıyorsam bayağı oluyor çünkü.

Geri
Yukarı