Download sitesinden nasıl gelir elde edilir?

• Konuyu başlatan memoe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 2B

memoe

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, benim bir APK download sitem var. Elimden geldigince güncel popüler APK'ları paylaşmaya çalışıyorum. Sitemde download linklerini link kısaltma yaparak para kazanmaya çalışıyorum. Ben fiziksel engelliyim. Hem bir şeylerle uğraşmak hem de biraz para için uğraşıyorum.
  • bc.vc
  • Pnd.TL
  • TR.Link
Kulanıyorum. Sadece bc.vc'den 77 dolar (3 yılda) aldım. Diğerlerinin limiti bile geçemedim. :)
Link kısaltma yapınca ve insanlar o linke tıklayınca bayağı ugraşıyorlar. Ben ziyaretciyi zorlamadan para kazanabilecegim bir yöntem varsa lütfen beni bilgilendirir misiniz?

İndirmeden önce, linke tıklandığında önce nasıl reklamı geçeceklerini fotoğraf ile göster; sonra linke yönlendir.

Bunun gibi:

Bazı reklamverenler Download sitelerine özel olarak reklamlar yayınlıyor, mesela bir sitede aslında 10 tane Download butonu varsa 9 tanesi reklam. Bu şekilde reklam alabilirsin ama bence link kısaltmaya devam et çünkü hazı 77 dolar yapmışsın, limite ulaşıp paranı çekince başka yöntemlere geçersin.

Link kısaltmalardan para kazanmak kullanıcıyı en az düşünen yollardan biri sanırım.
@oynozan 'ın dediğinin de bundan aşağı kalır yanı yok.
Bunun yerine sidebar ve footer'a reklam koyabilirsin ya da bilgisayar başında iş yapabileceğin bir vasıf edinebilirsin kendine, bu sayede siteme kaç kişi tıklamış diye hesabını yapmak zorunda kalmazsın her ay.

Google Adsense ile reklam yerleştir özellikle tıkla indir gibi reklamlar kullan yanlışlıkla veya bilmeyerek tıklama ihtimali var en azından Adsense güvenilirdir. Veya pop up reklam türü kullanabilirsin.

Arkadaşlar merhaba, benim bir APK download sitem var. Elimden geldigince güncel popüler APK'ları paylaşmaya çalışıyorum. Sitemde download linklerini link kısaltma yaparak para kazanmaya çalışıyorum. Ben fiziksel engelliyim. Hem bir şeylerle uğraşmak hem de biraz para için uğraşıyorum.
  • bc.vc
  • Pnd.TL
Kulanıyorum. Sadece bc.vc'den 77 dolar (3 yılda) aldım. Diğerlerinin limiti bile geçemedim. :)
Link kısaltma yapınca ve insanlar o linke tıklayınca bayağı ugraşıyorlar. Ben ziyaretciyi zorlamadan para kazanabilecegim bir yöntem varsa lütfen beni bilgilendirir misiniz?
Google Adsense kullanın,şahsen ben link kısaltarak paylaşan APK sitelerini sevmem arada bir sürü virüs iner.

Google AdSense ile reklam yerleştir özellikle tıkla indir gibi reklamlar kullan yanlışlıkla veya bilmeyerek tıklama ihtimali var en azından AdSense güvenilirdir. Veya pop up reklam türü kullanabilirsin.

Siteniz belirli bir trafik alıyorsa aylık. Google AdSense aracılığıyla vs. reklam alabilirsiniz sitenize.

Google AdSense kullanın, şahsen ben link kısaltarak paylaşan APK sitelerini sevmem arada bir sürü virüs iner.
Evet, Google AdSense mantıklı ama download sitelerine reklam vermiyor diye biliyorum.

Bazı reklamverenler Download sitelerine özel olarak reklamlar yayınlıyor, mesela bir sitede aslında 10 tane Download butonu varsa 9 tanesi reklam. Bu şekilde reklam alabilirsin ama bence link kısaltmaya devam et çünkü hazı 77 dolar yapmışsın, limite ulaşıp paranı çekince başka yöntemlere geçersin.

Link kısaltmalardan para kazanmak kullanıcıyı en az düşünen yollardan biri sanırım.
@oynozan'ın dediğinin de bundan aşağı kalır yanı yok.
Bunun yerine sidebar ve Footer'a reklam koyabilirsin ya da bilgisayar başında iş yapabileceğin bir vasıf edinebilirsin kendine, bu sayede siteme kaç kişi tıklamış diye hesabını yapmak zorunda kalmazsın her ay.

77 çekmiş 10$ olunca çekebiliyorsun.
İndirmeden önce, linke tıklandığında önce nasıl reklamı geçeceklerini fotoğraf ile göster; sonra linke yönlendir.

Bunun gibi:

Teşekkürler, bunu deneyeceğim.

@oynozan 'ın dediğinin de bundan aşağı kalır yanı yok.
Bunun yerine sidebar ve footer'a reklam koyabilirsin ya da bilgisayar başında iş yapabileceğin bir vasıf edinebilirsin kendine, bu sayede siteme kaç kişi tıklamış diye hesabını yapmak zorunda kalmazsın her ay.
Adsense APK Download sitesine reklam vermez, Adsense dışındaki reklamverenlerin de nasıl reklamlar verdiğini hepimiz biliyoruz, en azından site temasına uygun reklam alarak gelirini önemli düzeyde artırabilir. İşin kullanıcı dostu olma kısmına bakacaksak APK sitesinden para kazanılabileceğini sanmıyorum.

Adsense APK Download sitesine reklam vermez, Adsense dışındaki reklamverenlerin de nasıl reklamlar verdiğini hepimiz biliyoruz, en azından site temasına uygun reklam alarak gelirini önemli düzeyde artırabilir. İşin kullanıcı dostu olma kısmına bakacaksak APK sitesinden para kazanılabileceğini sanmıyorum.
başka ne tür birşeyler yapa bilirim fikir verebilirmisiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı