DPC Watchdog Violation hatası

aliwild517

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Tıp Öğrencisi
Demin laptopı açmak istedim ve bir anda watchdog violation hatası aldım. Güç tuşuna basılı tutup kapattım ardından normal bir şekilde açıldı ve herhangi bir hata da vermedi. İlk açtığımda neden bu hatayı vermiş olabilir? Nasıl anlarız?

%100 olmadan kapattıysanız normaldir. Dumplar olmadan sorunun kaynağını bilemeyiz. Eğer tekrar alırsan aşağıya dosya ile paylaşırsınız.
Evet ne yazıkki %100 olmadan kapattım. Umarım bir daha bu hatayı almam.
%100 olmadan kapattıysanız normaldir. Dumplar olmadan sorunun kaynağını bilemeyiz. Eğer tekrar alırsan aşağıya dosya ile paylaşırsınız.
sfc /scannow log dosyasında bir şey gördüm ona bakma şansınız var mı ? Başlangıçta onedrive ile ilgili bir onarım söz konusu gibi.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (21).png
    Ekran Görüntüsü (21).png
    77,9 KB · Görüntüleme: 74
Log dosyasında bir sorun göremedim bazı Windows dosyalarını tamir etmiş sadece. Mavi ekran aldığında dosyaları paylaşın. Bu meşajımdan sonra aldığında paylaş çünkü o zaman bildirim gelmiyor.

Cuma günü sabah PC'yi başlattığımda DPC watchdog violation hatası almıştım. Güç tuşuna basıp kapatıp açtım. Bugün tekrar aynı hatayı aldım. Minidump dosyası oluşması için bu sefer bekledim ancak 15 saniye kalıp kendiliğinden tekrar başlattı PC'yi. Minidump dosyalarına bakmak istedim fakat göremedim. Ayrıca başlangıç ve kurtarmada doğru tik yerleri işaretli. Bu 2004 sürümünden sonra olmaya başladı. Önerileriniz nelerdir sorunla alakalı?

Yeni konular

Geri
Yukarı