Çözüldü DPC_WATCHDOG_VIOLATION hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

İshak scania

Hectopat
Herkese selam aleyküm. DPC_WATCHDOG_VIOLATION mavi ekran hatası alıyorum çözemedim. Çözebilen var mıdır acaba? En son ekran kartı güncellemesinden sonra oldu. Minidump dosyalarını anlayan bir kişi varsa atabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
DDU ile sürücüyü kaldırıp eski sürüme dönebilirsiniz. Sorun devam ederse minidump dosyalarını paylaşın. Genel bir sürücü sorunu olarak görünüyor şu anlık.

466.47. @Enes3078 hocam sorunumu çözdü.
Yaklaşık 2 saattir oyundayım ve oyun güncelleniyor arka planda 466.47 sürümünü kurunca sorun kalmadı gibi. Teşekkür ediyorum size. Bu sorun genel bir sorun herhalde. Peki siz ne kadar süredir eski sürümü kullanıyorsunuz? Bir sorun yaşadınız mı?

Yaklaşık 2 saattir oyundayım ve oyun güncelleniyor arka planda 466.47 sürümünü kurunca sorun kalmadı gibi. Teşekkür ediyorum size. Bu sorun genel bir sorun herhalde. Peki siz ne kadar süredir eski sürümü kullanıyorsunuz? Bir sorun yaşadınız mı?
Eski sürümü kullanalı 2 gün oldu hiçbir sorun yaşamadım.

Eski sürümü kullanalı 2 gün oldu hiçbir sorun yaşamadım.
Hay Allah razı olsun senden teşekkür ediyorum, kaç gündür kafayı yedim çözememiştim. Sağ ol kardeşim Allah razı olsun. İnşallah bir dahaki sürümde düzeltirler sorunu. Hayırlı günler. Konu kilit olabilir.

Sorun devam ediyor mu? Bende de vermeye başladı birkaç gündür ve bayağı endişelenmiştim. Neyse ki herkeste olan bir sorunmuş. Eğer 466.47 - WHQL kullanışlıysa ben de indireceğim.

Sorun devam ediyor mu? Bende de vermeye başladı birkaç gündür ve bayağı endişelenmiştim. Neyse ki herkeste olan bir sorunmuş. Eğer 466.47 - WHQL kullanışlıysa ben de indireceğim.

Hayır, neredeyse 1 hafta olacak. Konuya açıklık getireyim, 466.63 güncellemesi gelmişti ve hata verip kapanıyordu. Daha sonrasında Technopat Sosyal sayesinde çözümü 466.47'ye dönerek çözdüm. Zaten 466.47'ye döndükten sonra NVIDIA sürücüyü geri çekti ve daha sonrasında 466.77 güncellemesi geldi, şu an sıkıntısız bir şekilde kullanıyorum ama şu da var Windows geçenlerde bir güncelleme yayınlamıştı ve bunun da etkisi varmış bu mavi ekran sorununa. O sorunu fark edip yeni bir güncelleme gönderdiler. Şu an iki sürücünün de hataları düzeltilmiş olup sorun yaşamamaktayım. Umarım faydalı olur.

Not: Yazı biraz uzun oldu, kusura bakmayın. İyi forumlar.

Geri
Yukarı