DPC_WATCHDOG_VIOLATION mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

srgnsrmc

Hectopat
Merhaba, 940MX ekran kartı driverımı yüklerken "watchdog" mavi ekran hatası aldım. Minidump dosyam aşağıda. Yardım ederseniz çok sevinirim.

Biri yardımcı olabilirse gerçekten çok mutlu olurum.

Son düzenleme:
NVIDIA ekran kartı sürücünü DDU ile kaldır ve NVIDIA 466.47 sürücüsünü kurun.

DDU rehberi.
DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi | Technopat Sosyal

Sürücü bulmanda yardım edebilirim. Ama ilk önce ekran kartını söylemen gerekiyor.

İntel HD Graphics sürücünü güncelleyebilirsin.
Intel HD Graphics Sürücü Güncelleme Rehberi - YouTube

"DISM" aracının ilk 3 adımını uygulayabilirsin.
Rehber: DISM aracı nedir ve nasıl kullanılır? | Technopat Sosyal

Dediklerimi uyguladıktan sonra tekrar mavi ekran alırsanız minidump dosyasını paylaşmaya devam edersiniz. Eğer mavi ekran sorununuz çözülürse belirtmeyi unutmayın.

NVIDIA ekran kartı sürücünü DDU ile kaldır ve NVIDIA 466.47 sürücüsünü kurun.

DDU rehberi.
DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi | Technopat Sosyal

Sürücü bulmanda yardım edebilirim. Ama ilk önce ekran kartını söylemen gerekiyor.

İntel HD Graphics sürücünü güncelleyebilirsin.
Intel HD Graphics Sürücü Güncelleme Rehberi - YouTube

"DISM" aracının ilk 3 adımını uygulayabilirsin.
Rehber: DISM aracı nedir ve nasıl kullanılır? | Technopat Sosyal

Dediklerimi uyguladıktan sonra tekrar mavi ekran alırsanız minidump dosyasını paylaşmaya devam edersiniz. Eğer mavi ekran sorununuz çözülürse belirtmeyi unutmayın.
Cevabınız için teşekkür ederim. Ndivia sürücüsünü bu sefer yükleyebildim, yüklendi. Ama bu seferde bilgisayar açılınca donmaya başlıyor, aygıt yöneticisinden ndivia ekran kartı sürücüsünü kaldırınca normale dönüyor her şey.

Tekrar DDU ile şu an kullandığın sürücüyü kaldırın ve size verdiğim sürücüyü kurun. Bir sorun yaşarsanız belirtin.

Başka mavi ekran aldıysanız minidump dosyasını paylaşın. Belki başka sorun varsa bulabiliriz.

Geri
Yukarı