DPI İçin Kısayol Tuşu Atamak

Cemtastan23

Hectopat
Makaleler
1
FPS oyunlarında DPI konusunda biraz sıkıntı yaşıyorum yani tabancaya geçtiğimde DPI'ı düşürmem, otomatik silahı geçtiğimde ise biraz yükseltmem gerekiyor ama oyun sırasında DPI'ı değiştiremiyorum doğal olarak. Bunun için bir kısayol tuşu yapılabilir mi? Mesela klavyede A tuşuna 500 DPI verip, B tuşuna 1000 DPI verebilir miyim? A tıkladığımda direkt mouse 500 DPI'a geçebilir mi?

Sakın öyle saçma bir şey yapmayın bir sensitivity belirleyip uzun süre değiştirmeyin. Kas hafızanız ölüdür şimdi. Zaten mouse üstünde direk dpi değiştirme tuşu vardır, programda kademeleri ayarlayabilirsiniz.

Hangi mouse kullaniyorsunuz? O tuşlar DPI değil ileri ve geri butonlarıdır muhtemelen.
HP Omen 400 kullanıyorum.

Sakın öyle saçma bir şey yapmayın bir sensitivity belirleyip uzun süre değiştirmeyin. Kas hafızanız ölüdür şimdi. Zaten mouse üstünde direk dpi değiştirme tuşu vardır, programda kademeleri ayarlayabilirsiniz.
Tek DPI zorluyor beni. Mesela Deagle'da direkt kafaya nişan almak gerekiyor ve onun içinde düşük DPI gerekiyor ama AK de biraz daha fazla olması gerekiyor çünkü tek kafaya nişan almak zorunda değilsin, birkaç mermiyle ölüyor zaten düşman.

HP Omen 400 kullanıyorum.

Tek DPI zorluyor beni. Mesela Deagle'da direkt kafaya nişan almak gerekiyor ve onun içinde düşük DPI gerekiyor ama AK de biraz daha fazla olması gerekiyor çünkü tek kafaya nişan almak zorunda değilsin, birkaç mermiyle ölüyor zaten düşman.
Mouse'da DPI tuşu varmış zaten. Omen 400 Software indirip arayüzden DPI yapılandırması yapabilirsiniz. İki DPI profili aktif edip aralarinda geçiş yapabilirsiniz.

Mouse'da DPI tuşu varmış zaten. Omen 400 Software indirip arayüzden DPI yapılandırması yapabilirsiniz. İki DPI profili aktif edip aralarinda geçiş yapabilirsiniz.

Uygulamayı indirip kurdum ama herhangi bir program açılmadı, dediğinizi nereden yapabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı