DR kitap iadesi

Hypeer

Hectopat
Makaleler
1
İnternet sitesinden 30 mayısta 70 TL değerinde bir kitap almıştım. Kitabı 1 kere bile okumadım bunu iade edebilir miyim? Bana ambalajsız sadece kutu içerisinde geldi.

Yoksa sorardım merak etme.
Kimse merak etmiyor sizi merak etmeyin! Gün içerisinde ararsanız ulaşabilirler en kötü mail atarsınız 1 ay beklemişsiniz 1 hafta daha beklersiniz. Varsa yakınınızda bir D&R şubesine gitmenizi tavsiye ederim. Bu arada cevabınızı biraz kafa yorarsanız bulursunuz zaten. D&R - Kültür, Sanat ve Eğlence Dünyası adamlar buraya yazmış "14 gün içerisinde şartsız iade kabul ederiz" diye genel olarak elektronik ürünler için geçerli.

Kimsenin kitapları okumasanız bile iade alacağını zannetmiyorum tabi şubeden alsanız orası ayrı. Biraz daha bekletin turşusunu kurarsınız. Hele ki bu üstten konuşmalarınız ile daha çok iade edersiniz.

Kimse merak etmiyor sizi merak etmeyin! Gün içerisinde ararsanız ulaşabilirler en kötü mail atarsınız 1 ay beklemişsiniz 1 hafta daha beklersiniz. Varsa yakınınızda bir D&R şubesine gitmenizi tavsiye ederim. Bu arada cevabınızı biraz kafa yorarsanız bulursunuz zaten. D&R - Kültür, Sanat ve Eğlence Dünyası adamlar buraya yazmış "14 gün içerisinde şartsız iade kabul ederiz" diye genel olarak elektronik ürünler için geçerli.

Kimsenin kitapları okumasanız bile iade alacağını zannetmiyorum tabi şubeden alsanız orası ayrı. Biraz daha bekletin turşusunu kurarsınız. Hele ki bu üstten konuşmalarınız ile daha çok iade edersiniz.
30 Mayıs'ta alınmış bir kitap nasıl 1 aylık kitap oluyor? Ayrıca 14 gün geçmemiş bile araya bayram girmesine rağmen. DR firmasını bu tip konularda sıkıntılı olduğunu okudum. Konuyu açmadan önce kendi sitelerinde ki her şeyi zaten okudum fakat internetten aldığım için ve biraz sıkıntılı bir firma olduğu için konu açma gereği duydum.. Bayram olduğu için çalışanlardan herhangi birisine ulaşamadım. Üstte ki arkadaşa da gayet normal davrandım fakat senin şuan gelip bu tavrı sergilemen çok anormal bir olay. Ayrıca avukat falan mısın?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı