Drag click nasıl yapılıyor?

Elinizi farenizin sağ tıklama veya sol tıklama yerine hafifçe sürterek yapılıyor. Fareniz nedir? Çoğu fare drag click ile uyumlu olmuyor. Ben rahat bir şekilde 20 CPS drag click yapabiliyorum.

Drag Click yapabilmek için farenin en azından 8 msden daha kısa debounce süresi olması gerekiyor. Eğer faren bu özelliği karşılıyor ama yine de yapamıyorsan "masking tape", ve elektrik bandı gibi bantlar yapıştırmayı deneyebilirsin. Ayrıca farenin driveri varsa oradan debounce time ı düşürdüğüne emin ol. Farenin modelini atarsan sana drag Click yapıp yapamayacağını söyleyebilirim.

Ben roccat kain 100 aldım hiçbir bant kullanmadan rahatlıkla 30 CPS alabiliyorum. Eğer drag Click yapmayı çok önemsiyorsan almanı öneririm.

Drag Click yapabilmek için farenin en azından 8 msden daha kısa debounce süresi olması gerekiyor. Eğer faren bu özelliği karşılıyor ama yine de yapamıyorsan "masking tape", ve elektrik bandı gibi bantlar yapıştırmayı deneyebilirsin. Ayrıca farenin driveri varsa oradan debounce time ı düşürdüğüne emin ol. Farenin modelini atarsan sana drag Click yapıp yapamayacağını söyleyebilirim.

Ben Roccat kain 100 aldım hiçbir bant kullanmadan rahatlıkla 30 CPS alabiliyorum. Eğer drag Click yapmayı çok önemsiyorsan almanı öneririm.

Bloody A90 da nasıl oluyor? Bulamadım bir türlü.

Geri
Yukarı