Drag click ve jitter için Hadron mouse almak

Dolaroldu8tl

Decapat
Makaleler
3
Mouse Hadron HD5673 Siyah-Mavi Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
Hadron HD5670 Kablolu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
Hadron HD5601 Optik Kablolu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)

Şu arkadaşlardan birini almayı düşünüyorum. Drag ve jitter yapılacak, kısacası harap olacak. O yüzden 50-60 lira vermekten vazgeçtim. Bu paraya da Trust yok, alırsam 2 tane alacağım. Sonra uğraşamam yenisini almakla. Sizce ne yapayım? Jitter yapılır mı, 13-14 CPS'i gösterir mi? İlk ikisinden de 1 tane alıp öyle mi kullansam bilemedim, sizce ne yapmalıyım?

Bana sorarsan boşa israf. Sırf mouse'u yok edercesine tıklamak için harap etmek saçma.

Al, yine de istiyorsan çöp kutuna bir çöp daha ekle sanırım...

Bana sorarsan boşa israf. Sırf Mouse'u yok edercesine tıklamak için harap etmek saçma.

Mouse bazen 15 TL'ye düşüyor. Ayrıca düşük bütçe için güzel bir tercih. Optik olması da cabası.

Paranızı çöpe atarsınız. Bunu öneririm;
11TL kargo 😳
G314 alsa daha iyi, ücretsiz kargo.

Evet, böyle ofis için paraya sıkışıldığında alınabilir ama sırf oyunda hızlıca kırarcasına tıklamak için mouse almak?

Olaya öyle bakmamak lazım hocam. LoL veya MOBA oyunlarında sağ Click'e basmakta o zaman gereksiz değil mi?

Minecraft gibi PvP oyunlarda bu sol Click'e saniyede ne kadar fazla tıklarsanız o kadar daha avantajlı oluyor PvP denen şey. O yüzden adamın amacı daha iyi oynamaksa düşünülebilir hatta alınabilir.

11TL kargo 😳
G314 alsa daha iyi, ücretsiz kargo.
Onu almak yerine bunu almak daha mantıklı;
"FSTORD1X7" koduyla daha ucuza geliyor.

Bana sorarsan boşa israf. Sırf mouse'u yok edercesine tıklamak için harap etmek saçma.

Bu mouse işimi görür mü? Jitter da görür de Drag için.

Yeni konular

Geri
Yukarı