Dragon Age: Origins sürekli atıyor

muyaff

Centipat
Daha fazla  
Oyunu yaklaşık olarak 5 saat oynadım. İlk başlarda attığı yerlerde eski save dönüp geçmeye çalışıyordum. Ama bir süre sonra devam ete bastığımda beni sürekli atmaya başladı. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef olmadı
Kütüphanenizden oyun özelliklerini açıp başlatma seçenekleri kısmına
-dx9 yazın. DirectX9 ile çalışmasına zorluyorsunuz böylece. Düzeldiğini söyleyenler var. Oyuna girdikten sonra Autosave'i kapatırsanız sürekli kapanmanın önüne geçtiğini söyleyenler de var. Sadece ilk seçeneği denedikten sonra olmazsa ikinciyi de yapabilirsiniz. İkisi de olmazsa Bilemiyorum maalesef.

Kütüphanenizden oyun özelliklerini açıp başlatma seçenekleri kısmına.
-DX9 yazın. DirectX9 ile çalışmasına zorluyorsunuz böylece. Düzeldiğini söyleyenler var. Oyuna girdikten sonra Autosave'i kapatırsanız sürekli kapanmanın önüne geçtiğini söyleyenler de var. Sadece ilk seçeneği denedikten sonra olmazsa ikinciyi de yapabilirsiniz. İkisi de olmazsa bilemiyorum maalesef.

Denedim ama maalesef olmadı. Gene de ilginiz için çok teşekkürler.

Oyunu yaklaşık olarak 5 saat oynadım. İlk başlarda attığı yerlerde eski save dönüp geçmeye çalışıyordum. Ama bir süre sonra devam ete bastığımda beni sürekli atmaya başladı. Bunu nasıl düzeltebilirim?
Sorununuzu çözdünüz mü bilmiyorum ama aynı problemle karşılaşıyordum Dragon Age Origins Oyundan Atma Sorunu Çözümü bu sitedeki direktifleri izlediğimde problem çözüldü bende.

Yeni konular

Geri
Yukarı