Çözüldü Dragon Age™ Inquisition does not appear to be installed hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Kaguree

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. EA Play almıştım Steam'den Dragon Age™ Inquisition indirdim ama açmaya çalıştığımda:

"The Game Dragon Age™: Inquisition - Game of the Year Edition does not appear to be installed. Please install it or try relaunching the Game."

Hatası alıyorum Origin'den, yardım edecek biri var mı?

Arkadaşlar merhaba. EA Play almıştım Steam'den Dragon age™ ınquisition indirdim ama açmaya çalıştığımda:

"The Game Dragon age™: Inquisition - Game of the year Edition does not appear to be installed. Please install it or try relaunching the Game."

Oyun klasörünü kontrol edin, Türkçe karakter isimli klasör içine kayıt etmeyin. Dosyaları doğrula deyin.

Arkadaşlar merhaba. EA Play almıştım Steam'den Dragon age™ ınquisition indirdim ama açmaya çalıştığımda:

"The Game Dragon age™: Inquisition - Game of the year Edition does not appear to be installed. Please install it or try relaunching the Game."

Dün Titanfall 2 indirdim, aynı hatayı aldım. Bence Origin ile ilgili bir durum. Geri sildim sonra.

Geri
Yukarı