Dragon Center güncellenmiyor

raquex

Hectopat
Dragon Center'i yaklaşık 1 saat önce açtım ve bu uygulamayı admin olarak açın dedi. Bende öyle yaptım ve güncellemeye başladı. Birkaç dakika sonra uninstalling SDK kısmında takılı kaldı. Uygulamayı silip geri yükledim ama yine de çalışmadı.

9e6d6c85104a14c1c4ae0b54fddc5309.png

Son sürümü indirmek yerine eğer laptop ise modelinin sayfasına gidip support kısmında verilen dragon center'ı indirmeyi dene. Ben de laptop'a format attığımda bu tarz sorunlar vardı, daha eski bir sürümü vardı laptop'ın support sayfasında, onu indirince sorun çözüldü. Doğrudan sitesinden son sürümü indirince sıkıntı oluyor, saçma saçma bekletiyordu.

Son sürümü indirmek yerine eğer laptop ise modelinin sayfasına gidip Support kısmında verilen Dragon Center'ı indirmeyi dene. Ben de Laptop'a format attığımda bu tarz sorunlar vardı, daha eski bir sürümü vardı Laptop'ın Support sayfasında, onu indirince sorun çözüldü. Doğrudan sitesinden son sürümü indirince sıkıntı oluyor, saçma saçma bekletiyordu.

Laptop değil.

Ben sorunu çözdüm de nasıl çözdüm-nasıl tarif edecem bilmiyorum. Önce dragon center'ı komple sildim. Sonra program ekle/kaldırdan SDK'yı sildim. SDK'nın setup dosyasını bir yerden bulmuştum. Önce SDK'yı yükledim sonra Dragon Center'ı yükledim çalıştı.

Geri
Yukarı