Çözüm Dragon Center SDK açılmıyor

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Saesong

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar haftalardır şu programın hatasını çözümüne odaklandım. En az 10 defa programı sildim kurdum olmadı. Kafayı yedim delircek gibiydim, ama kafaya takmıştım çözeceğim diye. Arkadaşlar resimlerde paylaştığım gibi, denetim masasına girdiğimizde öncelikle Dragon Center uygulamasını siliyoruz. Akabinde bilgisayarı yeniden başlatıyoruz. Hiçbir şey yapmadan MSI SDK programını siliyoruz ve tekrardan yeniden başlatıyoruz. Bilgisayar açıldıktan sonra bakın burası çok önemli MSI'ın Türkiye değil global sitesinden Dragon Center programını indiriyoruz. Benim anakart MSI olduğu için direkt anakartımın sayfasında ( resimleri incelediğinizde göreceksiniz ) indirdim. Anakartınız MSI değil ise buradan site üzerinden indirebilirisiniz. Konumuza gelelim. Uygulamayı indirdikten sonra masaüstüne çıkart diyoruz. Akabinde çıkartılan dosyada Dragon Center yükleyicisine sağ tık yönetici olarak çalıştır diyoruz. Akabinde program kulurduktan sonra tekrardan hiçbir şey yapmayacaksınız ve bilgisayarı yeniden başlatacaksınız. Bilgisayar yeniden açıldıktan sonra uygulama otomatik kendisi açılacak ve bilgisayarında MSI SDK yüklü değil, yüklemeni tavsiye edecek bu tavsiyeye evet diyoruz tekrardan Chrome üzerinden MSI SDK inecektir. Bunuda yükleyiniz. Daha sonra Dragon Center kendi programlarını yüklemeye başlayacaktır. Bittikten sonra Dragon Center'ı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Anlatım tarzım biraz değişik olmuş olabilir. Her türlü yardımı yaparım. Siz yeter ki aşağıda bana belirtin. Herkese iyi forumlar.😇😇

Ekran Alıntısı7777.PNG

Ekran Alıntısı9999.PNG

Ekran Alıntısı5555.PNG

Ekran Alıntısı6666.PNG

8978797879.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Reddit üzerinde Dragon Center'in çalışmamasını Valorant adlı oyunun Vanguard adlı hile önleme yazılımına bağlamışlar ki muhtemelen bundan kaynaklanıyor. Bende 1 haftayı aşkın bir süredir bununla cebelleşiyorum. BIOS güncellemesi, yazılım güncellemesi, sistem geri yükleme, Windows güncelleştirmelerini kaldırma işlemlerinin hepsini uyguladım lakin işe yaramamıştı. Windows bile güncelleştirmeleri kapatma gibi bir seçeneği sunuyorken bir oyunun bu denli zorlaması çok saçma bir durum. Sizin yöntemi uygulayacağım şimdi. İşe yaramazsa mecbur oyunu kaldıracağım. Durumu buradan bildireceğim :) Teşekkürler yönteminiz için.
İşlemleri denedim lakin Msi SDK adında hiç bir uygulama bulamadım. Msi laptop kullanıyorum. Sanırım cihazlar vs. farklı olduğu için bende yok.

Son düzenleme:
MSI SDK adında hiçbir uygulama bulamadım.

Şimdi sizin için Dragon Center uygulamasını silip tekrar yükledim ( MSI SDK uygulamasını silmeden.) akabinde herhangi bir işlem yapmadan bilgiyasayrımı yeniden başlattım. Bilgisayar açılınca Dragon Center'da açıldı. Bu yöntemi deneyebilirsiniz. 😇

Merhabalar. Bütün yazdıklarınızı harfi harfine yaptım, söylediklerinizin hepsi oldu fakat en son yeniden başlattıktan sonra Dragon Center açılıyor fakat "SDK başlatılması bekleniyor." Ekranından SDK yükleme ekranı gelmiyor. Sadece bekliyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2020-05-12 221712.png
    Ek Açıklama 2020-05-12 221712.png
    316,4 KB · Görüntüleme: 1.834
Merhabalar. Bütün yazdıklarınızı harfi harfine yaptım, söylediklerinizin hepsi oldu fakat en son yeniden başlattıktan sonra Dragon Center açılıyor fakat "sdk başlatılması bekleniyor." Ekranından SDK yükleme ekranı gelmiyor. Sadece bekliyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Aynı sorunu bende yaşadım. Dragon Center'ı kaldırıp en güncel sürümü yükleyip reset atınca açıldı. Birkaç defa daha denemenizi tavsiye ederim. Son olarak en güncel sürümü kullandığınıza emin misiniz?
MSI Dragon Center Download Center bu adresten indirin öyle deneyin birde. Halen daha devam ederse silip silip tekrar kurun. Başka bir çözüm yolu aklıma gelmiyor. :( 😕

Yeni konular

Geri
Yukarı