Çözüldü Dragon Center sonrasi PC açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ahmededmrl

Femtopat
Bugün ne hikmetse bilgisayarımda ses ile ilgili sorunum vardi driver güncellemek için anakartimin sayfasına gidip biraz dolandım. Dragon Center isimli uygulamayı görüp indirdim. Uygulamaya girdikten sonra birkaç driver güncellemek istedi tamam dedim bir ise yarar diye. Ama yaptıktan sonra oturumunuz sonlanıyor yazdı 5 saniye ve PC kapandı. Şu anda PC açılıyor ama ekranı göremiyorum. Butun fan vesaire dönüyor ama ekran yok. Monitör sorunlu değil kontrol ettim. Anakartim B450 GAMING PRO Max.
Pc Açılmadan Format Falan atamaz miyim?

Son düzenleme:
Çözüm
Bugün ne hikmetse bilgisayarımda ses ile ilgili sorunum vardi driver güncellemek için anakartimin sayfasına gidip biraz dolandım. Dragon Center isimli uygulamayı görüp indirdim. Uygulamaya girdikten sonra birkaç driver güncellemek istedi tamam dedim bir ise yarar diye. Ama yaptıktan sonra oturumunuz sonlanıyor yazdı 5 saniye ve PC kapandı. Şu anda PC açılıyor ama ekranı göremiyorum. Butun fan vesaire dönüyor ama ekran yok. Monitör sorunlu değil kontrol ettim. Anakartim B450 GAMING PRO Max.
Pc Açılmadan Format Falan atamaz miyim?
BİOS pilini çıkarıp en az 10-15 Dakika bekler misin?
Bios bilgileri bios pili üzerine yazılır. Bios pilini çıkartıp takmak Biosunuzu tamamen sıfırlamaz ama biosu resetler.

Hiç bir sorun yoktu tek yaptığım o uygulamayı indirmek herşey ondan sonra oldu
Dediğim gibi yazılımsal bir sorun olsa en azından ekrana görüntü gelmesi yada onboardayken çalışması lazım sistemin ama sizin sisteme hiç bir görüntü gelmiyor. Eğer içinizi rahatlatacaksa bir Türk taktiği olan ramleri tak çıkar yapabilirsiniz ama yine bir işe yarayacığını sanmıyorum.
@Recep Baltaş

Dediğim gibi yazılımsal bir sorun olsa en azından ekrana görüntü gelmesi ya da onboardayken çalışması lazım sistemin ama sizin sisteme hiçbir görüntü gelmiyor. Eğer içinizi rahatlatacaksa bir Türk taktiği olan RAM'leri tak çıkar yapabilirsiniz ama yine bir işe yarayacığını sanmıyorum.
@Recep Baltaş

Evet şükür çözdüm. Onu bunu çıkar tak yaptım belki RAM'den, belki BIOS pilinden, belki ettiğim dualarla :D sorunumu çözdüm ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı